W Nowy Rok z nową wiedzą

07 sty 2020

Po świąteczno-noworocznej przerwie Inter Cars wznawia program szkoleń dla pracowników warsztatów. Od połowy miesiąca aż do ostatniego dnia stycznia w Czosnowie, Kłodzku i Kędzierzynie-Koźlu zorganizowanych zostanie łącznie piętnaście szkoleń – trzynaście dla specjalistów od naprawy samochodów osobowych, a dwa dla mechaników zajmujących się pojazdami ciężarowymi.

 

Pierwsze tegoroczne szkolenie Inter Cars dla mechaników naprawiających samochody osobowe zaplanowane zostało na 13 stycznia. Tego dnia w Czosnowie odbędzie się szkolenie z układów klimatyzacji samochodowej. Dzień później przeprowadzone zostaną zajęcia dotyczące odpowiedniej filtracji w pojazdach silnikowych, a jeszcze w tym samym tygodniu odbędzie się m.in. szkolenie z TPMS – systemu kontroli ciśnienia w oponach. Łącznie z trzynastu szkoleń osobowych zaplanowanych na styczeń, aż jedenaście przeprowadzonych zostanie w Czosnowie, jedno z nich odbędzie się w Kłodzku (Procedura wymiany komponentów w układzie rozrządu oraz napędu pomocniczego) i jedno w Kędzierzynie-Koźlu (Układy klimatyzacji samochodowej – budowa i diagnostyka). Za przygotowanie merytoryczne zajęć odpowiadać będą zarówno trenerzy Inter Cars, jak i specjaliści z firm Hengst, Contitech, KYB i Magneti Marelli.

Po noworocznej przerwie Inter Cars rusza również z cyklem szkoleniowym dla specjalistów zajmujących się pojazdami ciężarowymi. W pierwszym miesiącu tego roku zaplanowano dwa szkolenia, oba odbędą się w Czosnowie. 16 stycznia firma zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone filtracji w pojazdach silnikowych, a dzień później na zajęcia dotyczące zautomatyzowanych skrzyń biegów ZF AS-Tronic.

A oto szczegóły dotyczące wszystkich szkoleń.

Zostaw Komentarz