Więcej części DENSO do układów termicznych

27 sie 2020

DENSO rozszerzyło program części do układów termicznych o 100 nowych numerów części jakości OE, które mają łącznie 2211 zastosowań i zastępują 253 numery części OE.

 

Wśród części, które ostatnio powiększyły gamę elementów DENSO przeznaczonych do układów termicznych znalazło się 26 chłodnic, 29 skraplaczy, 24 wentylatory chłodnic, 20 dmuchaw kabinowych i 1 chłodnica oleju. Części te mają łącznie 2211 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, BMW, Ford, Honda, Hyundai, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, VW i Volvo. Informacje o elementach tych są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe ich zastosowania można znaleźć w poniższych tabelach:

Chłodnice

Wentylatory chłodnic

Dmuchawy kabinowe

Skraplacze

DENSO jest nie tylko jednym z największych producentów części dla przemysłu motoryzacyjnego, lecz należy również do światowej czołówki, gdy chodzi o rozwój i produkcję całych systemów chłodzenia silników oraz elementów tych systemów. Klientom z rynku wtórnego DENSO oferuje m.in. chłodnice wody, rdzenie nagrzewnic, intercoolery, wentylatory chłodnic, dmuchawy kabinowe i skraplacze.

Zostaw Komentarz