Więcej komponentów DENSO
do silników Diesla

28 lut 2023

DENSO rozszerzyło swój program komponentów do silników Diesla o 14 nowych numerów części.

Najnowsze rozszerzenie gamy komponentów do silników Diesla oferowanych przez Denso obejmuje 7 wtryskiwaczy i 7 pomp wtryskowych jakości OE. Części te mogą zostać użyte w parku samochodów o wielkości ok. 0,6 mln pojazdów i mają łącznie 114 zastosowań, m.in. w samochodach marek Mazda, Nissan i Toyota.

Informacje o nowych komponentach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc, zaś w tabeli zebrane zostały dane dotyczące zastosowań.

DENSO jest jednym z czołowych producentów układów common rail na świecie. Firma od dziesięcioleci inwestuje w badania i rozwój – często we współpracy z największymi producentami samochodów – by opracowywać coraz bardziej wydajne, niezawodne silniki wysokoprężne o możliwie najmniejszejj emisji.

W ramach programu komponentów do silników Diesla oferowanego na rynku wtórnym DENSO dostarcza wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV. Wszystkie te elementem swą jakością odpowiadają częściom OE, tym samym spełniają lub przekraczając wymogi producentów pojazdów.

Zostaw Komentarz