Wiosenne doładowanie punktowe
w proPoints

17 kwi 2023

W kwietniu i maju za zakup produktów marek partnerskich programu proPoints: HELLA, HELLA Pagid, NGK, NTK, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, ZF i VARTA warsztaty otrzymają podwójne punkty.

Program lojalnościowy proPoints został uruchomiony w Polsce jesienią zeszłego roku. Skierowany jest do warsztatów, a zarejestrowani uczestnicy zbierają punkty za zakup produktów z oferty partnerów u dystrybutorów biorących udział w programie. Punkty te można następnie zamienić na nagrody.

Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Należy zarejestrować warsztat na stronie www.propoints.pl, wybierając do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których warsztat zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów są przeliczane i aktualizowane automatycznie. Bogata gama produktów przygotowanych specjalnie dla warsztatów umożliwia każdemu z zarejestrowanych wybór odpowiedniej nagrody.

Do programu proPoints można przystąpić w każdej chwili. Jeśli więc warsztat jeszcze tego nie uczynił, warto to zrobić jak najszybciej, by skorzystać z wiosennej promocji.

Zostaw Komentarz