Wiosna w Inter Cars pod znakiem promocji

10 mar 2020

 Wybrani klienci Inter Cars, przypisani w systemie sprzedażowym dystrybutora do rynku agro, do końca marca mają szansę wziąć udział w akcji promocyjnej, w której do wygrania są ciepłe i praktyczne polary.

Aby wziąć udział w akcji, poza przypisaniem do określonej grupy, należy do końca marca 2020 roku zakupić jednorazowo towary marki Donaldson Off za minimum 1400 zł netto. Wówczas klient może zostać posiadaczem polaru za 1 zł netto.

Liczba nagród przyznanych każdemu uczestnikowi promocji zależy od ostatecznej ilości zakupionego przez niego towaru. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta nie sumują się przez cały okres obowiązywania akcji.

Promocja dostępna jest za pośrednictwem Katalogu Online oraz w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę. Akcja wystartowała 2 marca i zakończy się z ostatnim dniem miesiąca. Jej szczegóły i regulamin znajdują się w Katalogu Online.

Wraz z początkiem marca wystartowała również kolejna odsłona kampanii Asy Serwisowe, tworzonej przez sieć Q Service Castrol. Materiały są już dostępne w Internecie i tradycyjnie zobaczyć można na nich ambasadorów projektu – Piotra Gruszkę i Zbigniewa Bartmana.

To już trzeci etap tej akcji. W nowych materiałach ambasadorzy sieci opowiadają o jakości i zaufaniu, którym obdarzają warsztaty zrzeszone w strukturach tej sieci.

Kampania realizowana będzie w przestrzeni internetowej, z naciskiem na działania w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych, a także za pośrednictwem materiałów POS, które dystrybuowane będą wewnątrz organizacji.

 

Zostaw Komentarz