Wózki narzędziowe MILWAUKEE

17 cze 2022

Firma MILWAUKEE wprowadza do swojej oferty wózki narzędziowe skonstruowane z myślą o warsztatach. Jak zapewniają przedstawiciele marki, produkty cechuje mobilność, wyjątkowa pakowność i wytrzymałość.

Stalowe wózki narzędziowe, które zaczęła oferować firma MILWAUKEE zostały wyposażone w koła klasy przemysłowej ułatwiające transport, obszerną przestrzeń ładowną i listwy zasilające pozwalające na ładowanie akumulatorów bezpośrednio na wózku. Wbudowane schowki, uchwyty na wkrętaki i kubki do przechowywania zapewniają dobry dostęp oraz ułatwiają organizację najczęściej używanych narzędzi ręcznych i części.

Wózki te stanowią część grupy asortymentowej nazwanej Stalowym Systemem Przechowywania. Obejmuje ona wózki o różnych rozmiarach i ładowności. Wszystkie jednak cechują się pomysłowym designem i niezwykle solidnym wykonaniem. Np. najmniejszy w ofercie wózek o szerokości 78 cm ma szuflady o ładowności 45 kg z cichym domykiem oraz dolną szufladę o ładowności 90 kg. Przemysłowe koła o średnicy 125 mm (2 stałe, 2 obrotowe z hamulcami) zapewniają łatwe przemieszczanie wózka, wpuszczony, gładki blat wykonany z ABS ułatwia utrzymanie czystości, tablica z otworami na haki i uchwyty umożliwia rozmieszczenie najczęściej używanych narzędzi. Wózek ma też dodatkowe boczne półki na butelki i puszki, organizer na elektronarzędzia w dolnej szufladzie i magnetyczną listwę zasilającą, dzięki której można wygodnie ładować akumulatory do narzędzi. Całkowity udźwig wózka wynosi 800 kg. Można do niego dokupić dostawkę z dodatkowymi szufladami.

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz