Wózki narzędziowe w ofercie Inter Cars

05 wrz 2023

Firma Inter Cars zachęca do zapoznania się z jej bogatą ofertą wózków warsztatowych. Klienci mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza produktów takich marek jak: Hans, Sonic oraz Profitool, obejmującego zarówno proste modele wyposażone w podstawowe narzędzia niezbędne do pracy w warsztacie, jak również wózki zawierające bardzo rozbudowane zestawy.

Wózki oferowane przez Inter Cars wyposażone są w klucze nasadowe, płasko-oczkowe czy też trzpieniowe, a także młotki oraz wiele innych narzędzi potrzebnych w codziennej pracy mechanika samochodowego. Liczba narzędzi zależy od danego modelu. Ciekawym przykładem wózka spełniającego precyzyjnie określone wymagania jest model Hans GTT520 TRUCK – kupują go głównie warsztaty zajmujące się pojazdami ciężarowymi, ze względu na zestaw narzędzi, skompletowany z uwzględnieniem specyficznych potrzeb.

W ofercie zadebiutował też niedawno nowy model marki Profitool, który zawiera narzędzia specjalne – klucze do korków spustowych, nasadki do sond lambda, szczypce zaciskowe do przewodów gumowych, narzędzia do tapicerki oraz całą szufladę narzędzi do obsługi układu hamulcowego.

Przy wyborze wózka warto kierować się jego funkcjonalnością, która zależy od tego, jakie narzędzia wchodzą w skład zestawu. Oczywiście duże znaczenie ma jakość narzędzi, dlatego warto kupować takie, które są przeznaczone do użytku profesjonalnego – to powinno zapewnić ich trwałość na długie lata. Niektórzy porównują liczbę narzędzi wchodzących w skład zestawu, jednak na cenę całego wózka wpływa przede wszystkim to, jakie to są narzędzia. W tym kontekście istotna jest również konstrukcja szafki. Poszczególne wózki różnią się nie tylko wyglądem, ale także grubością blach, z których zostały wykonane, liczbą szuflad, malowaniem, wykończeniem, typem prowadnic w szufladach czy mechanizmami zamykania – wyjaśnia Paweł Kaczmarek, opiekun narzędzi marki HANS w Inter Cars.

Zostaw Komentarz