Wskazówki montażowe na stronie Bremboparts

10 lip 2023

Nowa zakładka na stronie Bremboparts zawiera wiele informacji na temat montażu szerokiej gamy produktów hamulcowych Brembo.

Wieloletnie doświadczenie firmy Brembo w dziedzinie układów hamulcowych pozwala jej służyć wiedzą wszystkim tym, którzy potrzebują fachowych informacji. A potrzeba taka narasta, gdyż w ostatnich latach pojawiła się szeroka gama produktów hamulcowych, których zasady  montażu i konserwacji nie zostały dokładnie opisane. Dlatego też Brembo uruchomiło dla klientów na swej stronie internetowej Bremboparts nową sekcję o nazwie „Montaż: Samochód”, która zawiera wskazówki i instrukcje krok po kroku dotyczące wymiany i konserwacji rozmaitych produktów Brembo.

Tym samym Bremboparts w coraz większym stopniu staje się źródłem rozmaitych informacji dotyczących hamulców, a nowa sekcja jest ważnym elementem strony, podobnie jak wprowadzony na początku 2023 r. przejrzysty układ nawigacji. Wszystkie te rozwiązania i funkcje mają kluczowe znaczenie dla poprawy komfortu użytkowania i łatwej nawigacji katalogu firmy.

Do nowej zakładki można dotrzeć bezpośrednio za pomocą kodu QR znajdującego się na opakowaniu produktów lub wchodząc na stronę bremboparts.com. Ponadto, przy opisie każdego produktu znajduje się link do „instrukcji montażu”, który przekierowuje użytkownika do odpowiedniej strony, gdzie intuicyjny interfejs ułatwia poznanie zasad montażu i demontażu części.

Sekcja „Montaż: Samochód” jest już dostępna w wersjach angielskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Wkrótce zostanie ona przetłumaczona również na inne języki. Serwis Bremboparts, który prowadzony jest w 24 wersjach językowych osiągnął w 2022 r. 1,6 miliona użytkowników.

Zostaw Komentarz