Würth otwiera drugi sklep w Łodzi

11 lip 2023

Würth Polska rozwija działalność na polskim rynku, otwierając kolejny sklep stacjonarny. Nowa placówka znajduje się w Łodzi i jest to drugi w tym mieście oraz 47. punkt sprzedaży na terenie Polski.

Firma Würth jest obecna na polskim rynku od ponad 32 lat i oferuje ponad 125 tysięcy produktów i rozwiązań dla różnych branż. Bogaty asortyment obejmuje narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież BHP, chemię techniczną oraz wiele innych artykułów niezbędnych w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, ciesielstwie, stolarstwie czy rolnictwie. Poza siecią sprzedaży stacjonarnej, produkty  sprzedawane przez Würth Polska można zamówić również u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym.

Przedstawiciele firmy wskazują, że powstanie drugiej placówki w Łodzi to dobra wiadomość dla miejscowych przedsiębiorców, którzy poszukują produktów najwyższej jakości. Nowy sklep przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus zajmuje powierzchnię ponad 300 m2. Podobnie jak w innych placówkach Würth, klienci będą mieli okazję skorzystać z szerokiej gamy produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz możliwości odbioru zamówień złożonych w sklepie internetowym. Pierwszy punkt, znany dobrze klientom w Łodzi, mieści się przy ulicy Wydawniczej.

Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wynikiem tego jest otwarcie nowej placówki stacjonarnej. Łódź to ważne miejsce w centralnej Polsce, dlatego otwieramy kolejny punkt, w którym każdy profesjonalista będzie mógł kupić nasze produkty i zasięgnąć profesjonalnej informacji od naszych ekspertów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

W nowym sklepie trwają właśnie Dni Otwarte. Prezentowane są nowe produkty, a każdy może przetestować wybrany produkt i porozmawiać o jego zastosowaniu ze specjalistą. Dni Otwarte to także doskonała okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

 

 

Zostaw Komentarz