Würth otwiera drugi sklep w Szczecinie

05 mar 2021

Firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Szczecinie. Jest to trzydziesta ósma placówka na terenie naszego kraju i druga w największym mieście województwa zachodniopomorskiego.

Würth Polska stale rozwija swoją sieć sklepów stacjonarnych, a lokale marki znajdują się w większości dużych polskich miast. Nowo powstały punkt w Szczecinie mieści się przy ul. Santockiej 39. W lokalu zajmującym powierzchnię 214 metrów kwadratowych, klienci będą mogli znaleźć bogatą ofertę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla profesjonalistów. Pracownicy sklepu chętnie doradzą i udzielą informacji na temat asortymentu elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, odzieży ochronnej czy artykułów chemicznych. Od 3 marca do wyczerpania zapasów klienci, którzy dokonają zakupu w nowym sklepie otrzymają upominki. 

Z myślą o naszych klientach stale rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest dobra lokalizacja, duży parking i bogaty asortyment dla profesjonalistów wielu branż. Dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale przede wszystkim o profesjonalną obsługę. Nasz zespół służy fachową pomocą i konsultacją przy wyborze produktów dopasowanych do potrzeb klientów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

 

 

 

Zostaw Komentarz