Würth Polska otwiera kolejne sklepy

22 gru 2022

Firma Würth, specjalizująca się w sprzedaży materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej, otworzyła 2 nowe sklepy – w Przemyślu i we Wrocławiu. W planach są już następne.

Zgodnie ze swym hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” firma Würth Polska otworzyła kolejne stacjonarne punkty sprzedaży, w których profesjonaliści znajdą m.in. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, artykuły i odzież BHP, akcesoria warsztatowe i chemię techniczną. Wizyta w sklepie stacjonarnym to również świetna okazja do zapoznania się z produktami oraz możliwość zasięgnięcia fachowej porady. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska dostępne są również u przedstawicieli handlowych i w sklepie internetowym.

Nowy sklep we Wrocławiu, o powierzchni 300 metrów, zlokalizowany przy ul. Bolesława Krzywoustego 82-86, jest drugim w tym mieście. W Przemyślu firma otworzyła natomiast swą pierwszą placówkę. Znajduje się ona przy ul. Lwowskiej 76, a jej powierzchnia to 129 metrów. W nowopowstałych sklepach klienci znajdą bogaty asortyment specjalistycznych produktów dla profesjonalistów wielu branż, m.in. budowlanej, motoryzacyjnej, utrzymania ruchu, meblarskiej czy stolarskiej. Do dyspozycji są również parkingi.

— W 2006 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Polsce i od tego momentu nieustannie rozwijamy ten kanał sprzedaży. Obecnie nasza sieć liczy 44 placówki. Znaleźć nas można w wielu miastach na terenie całego kraju, staramy się, aby nasze sklepy znajdowały się w dogodnych punktach komunikacyjnych, z łatwym dostępem do parkingu. Każdy z naszych sklepów wyposażony jest w bogaty asortyment produktów dla specjalistów, a nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze artykułów dopasowanych do potrzeb — mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Zostaw Komentarz