Würth Polska otwiera kolejny sklep

04 sty 2021

Würth Polska od 30 lat zaopatruje specjalistów z różnych branż. Firma prowadzi sprzedaż poprzez sieć punktów stacjonarnych, przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy. Pod koniec grudnia lista placówek stacjonarnych wydłużyła się do 36 pozycji.

Pierwszy sklep stacjonarny Würth zaczął działać w Polsce w 2006 r. Od tamtej pory firma nieustannie rozwija ten kanał dystrybucji i otwiera kolejne placówki na terenie całego kraju. Sklepy mieszczą się głównie w dużych miastach (m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Zielonej Górze, Łodzi czy Wrocławiu), ale także w tych trochę mniejszych. W każdym można znaleźć szeroki asortyment produktów z różnych branż, takich jak: budownictwo, meblarstwo, motoryzacja czy utrzymanie ruchu.

Pod koniec grudnia na liście stacjonarnych sklepów Wurth pojawił się kolejny. Placówka znajduje się w Dąbrowie Górniczej przy al. Józefa Piłsudskiego 2A i jest otwarta od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. W lokalu o powierzchni 320 m2 klienci znajdą m.in. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, akcesoria warsztatowe, chemię techniczną czy odzież i akcesoria BHP. Mogą także liczyć na pomoc pracowników sklepu, którzy doradzą w wyborze najlepszych artykułów.

Systematycznie rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych Würth Polska na terenie całego kraju. Zawsze dbamy o to, aby nasze placówki znajdowały się w dobrych lokalizacjach oraz miały duży parking, na którym klienci będą mogli zostawić swoje samochody podczas zakupów. Każdy ze sklepów jest bogato wyposażony w ponad 3 tysiące artykułów dla specjalistów z różnych branż, między innymi stolarskiej, budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Nasz profesjonalny zespół pracowników służy również fachową pomocą i doradztwem przy wyborze potrzebnych produktów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

 

 

 

Zostaw Komentarz