Würth Polska otwiera sklep w Legnicy

18 paź 2023

Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od 1990 roku i prowadzi sprzedaż przez przedstawicieli handlowych, sklep internetowy oraz stale powiększającą się sieć placówek stacjonarnych. Już niedługo, bo 24 października, w Legnicy nastąpi otwarcie kolejnego tradycyjnego sklepu. Połączone to zostanie z Dniem Otwartym, a na klientów będą czekały prezentacje produktowe i liczne atrakcje.

 

 Firma Würth Polska obecna jest na polskim rynku od 33 lat i oferuje obecnie ponad 125 tys. produktów oraz rozwiązań dla profesjonalistów z różnych branż. Specjalizuje się w sprzedaży elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, materiałów montażowych, mocujących oraz chemii technicznej. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Sklepy stacjonarne marki znajdują się w większości dużych polskich miast, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Gdańsku, Lublinie, Zielonej Górze i Łodzi. Już niedługo, bo 24 października sieć powiększy się o kolejną – 49. placówkę – tym razem w Legnicy. Lokal o powierzchni 190 metrów kwadratowych znajduje się przy ulicy ul. Nowodworskiej 59 i będzie czynny w godzinach 8:00 – 16:00.

Z okazji otwarcia nowego sklepu w Legnicy odbędzie się w nim Dzień Otwarty. Podczas tego wydarzenia klienci będą mieli okazję zapoznać się z asortymentem, zasięgnąć porady ekspertów oraz wziąć udział w prezentacjach produktowych.

Zgodnie z naszym mottem „Blisko. Bliżej. Würth!” rozwijamy sieć sklepów specjalistycznych tak, by być jeszcze bliżej naszych klientów oraz ich miejsc pracy. Otwarcie sklepu w Legnicy stanowi kolejny krok w kierunku rozwoju naszej marki na terenie województwa dolnośląskiego – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – Nasze sklepy oferują nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalne wsparcie ze strony wykwalifikowanych doradców. Nasi klienci mogą być pewni, że na każdym etapie zakupów otrzymają kompetentną pomoc i fachowe wsparcie – dodaje.

 

 

Zostaw Komentarz