Würth Polska otworzył 40. sklep stacjonarny

24 wrz 2021

Würth Polska sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży. Hasłem przyświecającym marce jest „Blisko. Bliżej. Würth!”, dlatego zgodnie z jego duchem, firma otworzyła niedawno w Tychach swój 40. sklep w Polsce. Wszystko po to, by klienci mogli wygodnie i bez przeszkód poznawać oferowane przez nią produkty.

 

Otwarcie czterdziestego sklepu Würth Polska najlepiej świadczy o sukcesywnym rozwoju marki. Pierwszy obiekt stacjonarny powstał w 2006 roku, a w tym roku na mapie Polski pojawiły się aż cztery nowe lokalizacje. Ostatnią z nich otwarto niedawno na Śląsku. W swoich obiektach firma prezentuje profesjonalistom bogatą ofertę specjalistycznych produktów. Na asortyment sklepów składają się m.in. elektronarzędzia, narzędzia ręczne, środki chemiczne czy artykuły BHP. Szeroki wachlarz oraz wysoka jakość produktów oferowanych przez Würth Polska spełnia wymagania fachowców.

Sklep w Tychach to nasza 40. placówka w kraju i 7. w województwie śląskim. Ciągle rozwijamy sieć naszych obiektów, dbając przede wszystkim o to, by znaleźć się jak najbliżej klientów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – We wszystkich sklepach wykwalifikowani doradcy pomagają odwiedzającym dobrać odpowiednie artykuły z naszego szerokiego asortymentu. Poza fachową obsługą, placówki Würth charakteryzują się szeroką ofertą przeznaczoną dla wielu branż, dobrą lokalizacją i dostępnymi parkingami – dodaje Alicja Rippel.

Nowy punkt Würth Polska w Tychach znajduje się przy ulicy Dojazdowej 1. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 i zajmuje powierzchnię 260 metrów kwadratowych. Placówkę otwarto uroczyście 23 września. Wydarzenie połączono z cyklicznie odbywającymi się Dniami Otwartymi, a całość uświetniły liczne atrakcje oraz konkursy dla klientów. Gościom zaprezentowano m.in. technologię wiercenia, regenerację reflektorów, nowoczesne techniki zamocowań czy najnowsze trendy w odzieży BHP. Uczestnicy zobaczyli również wyposażony w regały Würth samochód dostawczy ORSY MOBIL i zapoznali się z nowościami marki, takimi jak: środki chemiczne, tarcze do czyszczenia i cięcia metali oraz nowe zestawy elektronarzędzi.

Würth Polska ma sklepy we wszystkich województwach, zarówno w największych ośrodkach, jak i mniejszych miastach. Firma stawia też na dystrybucję wielokanałową. Obok ciągle powiększającej się sieci sklepów stacjonarnych, sprzedaje swoje produkty również za pośrednictwem przedstawicieli handlowych oraz sklepu internetowego.

 

 

 

1 comments
  1. Sklep naprawdę robi wrażenie. Obsługa bardzo młoda, niesamowicie kreatywna. Regały pełne towaru bardzo estetycznie poukładane – tematycznie.
    Jedyny mankament to dojazd. Nie ma wjazdu z głównej ulicy, trzeba trafić z bocznej, przez którąś bramę. Ale dla chcącego odwiedzić sklep, to nie przeszkoda,

Zostaw Komentarz