Würth Polska otworzył sklep w Lesznie

14 lut 2023

Würth Polska wciąż rozwija tradycyjne kanały sprzedaży. Firma otworzyła kolejny swój punkt, a zarazem pierwszy sklep w Lesznie. Wielkopolska jest ważnym regionem dla marki Würth, która działa na polskim rynku od przeszło 32 lat i zaopatruje fachowców z różnych branż, w tym motoryzacyjnej, w specjalistyczny sprzęt, chemię techniczną, produkty bhp, elektronarzędzia i wiele innych produktów.

Leszno jest naszym nowym punktem na mapie Polski i kolejnym już w województwie wielkopolskim. Planując lokalizację nowych sklepów, bierzemy pod uwagę wiele czynników, ale najważniejszy stanowią nasi klienci. W ich ręce oddajemy nie tylko wyposażoną w szeroki wybór produktów i przestronną powierzchnię sprzedaży – bo ta w Lesznie ma 343 m2, ale też możliwość konsultacji i zasięgnięcia specjalistycznej wiedzy. Nasi doradcy wyróżniają się odpowiednim przygotowaniem oraz wiedzą przydatną w przypadku wyborów bardziej skomplikowanych rozwiązań – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Sklep w Lesznie już rozpoczął sprzedaż. Na pierwszych klientów czekają upominki.

W nowej placówce, tak jak w innych naszych sklepach, profesjonaliści będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą Würth Polska i wybrać produkty najlepiej dopasowane do ich potrzeb. Dbamy o to, aby nasz asortyment wyróżniał się jakością i funkcjonalnością oraz spełniał oczekiwania wszystkich fachowców, niezależnie od branży – dodaje Alicja Rippel.

Zostaw Komentarz