Würth Polska z drugim sklepem w Poznaniu

11 sty 2021

Pod koniec grudnia Wurth otworzył swój 36. sklep stacjonarny w Polsce, a już informuje o uruchomieniu kolejnego punktu sprzedaży. Powstał on w Poznaniu i jest to druga placówka w tym mieście.

 

Würth Polska systematycznie rozbudowuje swoją stacjonarną sieć sprzedaży. Firmowe sklepy znajdują się praktycznie we wszystkich największych polskich miastach, w niektórych, jak od początku stycznia w Poznaniu, działa więcej niż jedna taka placówka. W każdym z tych sklepów specjaliści z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą ponad 3 tys. produktów dostępnych od ręki.

Stawiamy na rozwój sklepów stacjonarnych Würth w Polsce, aby być bliżej naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów profesjonalnych dla firm z branży budowlanej, stolarskiej czy motoryzacyjnej. Produkty Würth sprawdzą się zarówno w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i mniejszych zakładach czy warsztatach – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Najnowszy sklep Würth Polska znajduje się w Poznaniu przy ul. Obornickiej 117 w lokalu o powierzchni 257 m2. Klienci dostaną tu produkty niezbędne do pracy, takie jak narzędzia ręczne, elektronarzędzia, chemię techniczną, odzież i akcesoria BHP.

 

Zostaw Komentarz