Wymień stary tester, aktualizuj oprogramowanie

18 lis 2014

Trwa podwójna promocja Delphi związana z testerami diagnostycznymi tej firmy. W ramach jednej można stare urządzenie zamienić na nowe, korzystając z drugiej klient poza najnowszym oprogramowaniem zyskuje dodatkowe korzyści.

Duże zainteresowanie ze strony klientów sprawiło, że firma Delphi postanowiła przedłużyć do końca roku swą akcję promocyjną polegającą na wymianie starych testerów OBD na najnowsze urządzenie Delphi DS150 NEW VCI z programem CAR MAX. Akcją, co warto podkreślić, objęte są nie tylko testery Delphi poprzedniej generacji, ale też testery OBD innych producentów a nawet podrabiane (nielegalne) urządzenia Delphi. Różnica polega jedynie na tym, że w przypadku starych testerów Delphi nie trzeba ich zwrotu wcześniej zatwierdzać.Delphi_new_VCI

Jednocześnie do końca roku dostarczany klientowi nowy tester będzie miał najnowsze oprogramowanie diagnostyczne do samochodów osobowych i dostawczych R2.2014. Klienci, którzy zechcą dokonywać w przyszłości aktualizacji mogą wykupić roczny abonament.

Zestaw DS150E NEW VCI oferowany przez Delphi zawiera:

 • interfejs komunikacji z pojazdem (VCI) wykorzystywany do diagnostyki, wraz z możliwością przeprowadzania pełnej diagnostyki OBD, rejestracji danych i systemem monitorowania napięcia w akumulatorze;
 • Mini Bluetooth – w celu zapewnienia bezprzewodowej komunikacji.

Od maja bieżącego roku w jego skład wchodzi również klucz zabezpieczający USB, bez którego nie można uruchomić oprogramowania począwszy od wersji R1.2014. Jak tłumaczy firma został on wprowadzony w celu ochrony interesów zarówno Delphi jak i użytkowników testerów z legalnym  oprogramowaniem (przed nieuczciwą konkurencją ze strony posiadaczy nielegalnego oprogramowania).

W tym miejscu wypada wspomnieć, że Delphi nasiliło działania mające na celu wyciągnięcie konsekwencji prawnych wobec nieuczciwych sprzedawców oraz użytkowników podrabianych urządzeń. Korzystanie z nielegalnego oprogramowania jest karalne, niezależnie od tego czy stosuje się je w złej czy dobrej wierze. Zarazem jednak każdy, kto został wprowadzony w błąd przez nieuczciwych sprzedawców może zakupić tester Delphi DS150E NEW VCI wraz z  najnowszym oprogramowanie w promocyjnej cenie pod warunkiem przekazania podrabianego urządzenia.

Druga promocja Delphi dotyczy aktualizacji oprogramowania testerów DS100/150/350. Czyniąc to klient w ramach ceny otrzymuje:

 • dostęp do najnowszej wersji programu oraz wszystkich jego pominiętych wersji;
 • możliwość pobierania aktualizacji przez najbliższy rok;
 • przedłużenie gwarancji na tester o kolejne 12 miesięcy (dotyczy tylko tych użytkowników, którzy zakupią program nie później niż 3 miesiące od daty wygaśnięcia poprzedniej aktualizacji oraz nie mieli przerwy w opłacaniu licencji w poprzednich latach).

Promocja obejmuje ponadto:

 • Hot Line, czyli dostęp do telefonicznej i elektronicznej pomocy dotyczącej wszelkich problemów związanych z naprawą samochodów osobowych i ciężarowych. Wsparciem służy kilkunastu wysokiej klasy specjalistów pomagających rozwiązać wiele skomplikowanych problemów. Dostęp do Hot Line ważny jest do końca trwania rocznej licencji Car Max lub Truck;
 • DPSS Centrum Szkoleniowekarnet o wartości 350 zł netto na jedno wybrane szkolenie. Do wyboru są następujące szkolenia:
  ► Diagnostyka komputerowa pojazdów samochodowych – interpretacja kodów błędów i analiza parametrów rzeczywistych.
  ►  Klimatyzacja samochodowa – zasada działania, obsługa i diagnostyka.

Karnet pozostaje ważny przez cały 2015 rok. Zajęcia odbywać się będą w Centrum Szkoleniowym Delphi w Błoniu k. Warszawy. Terminy szkoleń zostaną podane do końca stycznia 2015 roku.

Szczegóły dotyczące dostępnych aktualizacji, a także ograniczeń związanych ze sprzętem, znajdują się na stronie http://europe.delphi-dso.com. Znajdziemy tam m.in. informację, że wersja R2.2014 oprogramowania nie jest dostępna na:

 • PDA (DS100) – klient w zamian otrzyma dostęp do wersji na PC;
 • DS500/550 – posiadacze tych urządzeń mogą skorzystać z oferty wymiany testera na DS150E NEW VCI.

Zostaw Komentarz