Wymieniasz rozrząd? Odbierz nagrodę!

Tekst sponsorowany 19 cze 2024

Weź udział w Promocji pasków i zestawów rozrządu Bosch. Rejestracja trwa tylko do 30.06.2024 na stronie Programu punktowego extra. Dołącz już dziś na www.extra-program.pl!

W terminie 1.06 – 31.07.2024 kupuj paski i zestawy rozrządu Boscha. Zrealizuj próg zakupowy i odbierz jedną z atrakcyjnych nagród!

Działaj kompleksowo! Wybieraj zestawy rozrządu z pompą cieczy chłodzącej, aby zapewnić długi i bezawaryjny przebieg.

Paski wieloklinowe Bosch produkowane są z zaawansowanych materiałów, co zapewnia maksymalną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki wzmocnieniu włóknami, paski te mają wyjątkową odporność na zginanie, a ich precyzyjnie dopasowany profil umożliwia efektywne przenoszenie mocy.

  • Co wpływa na przyspieszone zużycie paska wieloklinowego?
  • Jakie są najczęstsze przyczyny uszkodzeń i jak ich unikać?
  • Jakie kroki podjąć przy wykryciu różnych problemów z paskiem, takich jak nierówne zużycie, pęknięcia, wyrwy, zanieczyszczenia czy zerwanie paska?
  • Jak skutecznie naprawić uszkodzony pasek wieloklinowy?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz w filmie, w którym eksperci Bosch szczegółowo omawiają typowe uszkodzenia pasków wieloklinowych oraz podają zalecenia dotyczące postępowania w przypadku ich wykrycia:

Z Programem punktowym extra tylko zyskujesz

Kupujesz części samochodowe Boscha i oleje Castrola? W Programie extra za takie zakupy u 4 wybranych przez Ciebie dystrybutorów zdobędziesz punkty, które wymienisz na cenne nagrody. Bierz udział w dodatkowych promocjach i zyskuj nagrody rzeczowe lub dodatkowe punkty. Dołącz do extra i zdecyduj sam, na którą z 350 nagród chcesz je przeznaczyć!

Już dziś zarejestruj się na www.extra-program.pl w trzech prostych krokach lub pobierz aplikację extra na swój smartfon i miej wszystkie promocje pod ręką.

Postaw na bezpieczeństwo, wydajność i wysoką jakość – wybieraj elementy układu pasowego marki Bosch.

Zostaw Komentarz