XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego wyłącznie online

06 gru 2021

W związku z obecną sytuacją pandemiczną i rosnącą liczbą zakażeń, Zarząd Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM), w porozumieniu z Partnerami i Współorganizatorami Kongresu, podjął decyzję, że tegoroczny XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się wyłącznie w formule online. Termin wydarzenia oraz jego program nie ulegają jednak zmianie.

W związku z rosnącą liczbą zakażeń zmuszeni byliśmy do podjęcia decyzji o przeniesieniu tegorocznego Kongresu w całości do Internetu. Musimy działać odpowiedzialnie, myśląc o zdrowiu i życiu naszych gości. Bardzo żałujemy, że w tym roku nie będziemy mogli jeszcze zobaczyć się ze wszystkimi na żywo, bo wiemy jak dużą wartością dodaną Kongresu jest możliwość spotkania się twarzą w twarz oraz prowadzenia rozmów kuluarowych. Wierzymy jednak, że bogaty program merytoryczny, który bezpiecznie i wygodnie można będzie śledzić za pomocą transmisji online, chociaż w pewnym stopniu to wynagrodzi – mówi Tomasz Bęben, dyrektor zarządzający SDCM.

Kongres , organizowany przez SDCM już po raz szesnasty,  nieprzypadkowo odbywa się pod koniec roku. Jest to odpowiedni czas, aby zaprezentować pierwsze podsumowania rynku oraz prognozy na nadchodzące kwartały. Nie zabraknie także tematów związanych z obserwowanymi wyzwaniami przed jakimi stoi branża motoryzacyjna. Elektromobilność, wyzwania klimatyczne, pojazdy autonomiczne, e-commerce w branży motoryzacyjnej, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone podczas Kongresu. Przedstawione zostaną również informacje na temat zmian prawnych dotykających motoryzację oraz wielu innych ważnych zagadnień dla branży.

Znana jest już lista prelegentów, którzy wystąpią w dniach 8-9 grudnia i swoim zaangażowaniem oraz doświadczeniem wzbogacą program XVI Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. Wśród ekspertów znaleźli się przedstawiciele ministerstw i agencji państwowych, organizacji europejskich, producentów części samochodowych, dystrybutorów części jak również przedstawiciele organizacji branżowych. Pełna lista nazwisk dostępna jest na stronie Kongresu.

Zostaw Komentarz