Zamiast podróby oryginał

12 lis 2014

Warsztatowcy, którzy posiadają podrobiony tester Autocom mają możliwość jego wymiany za pośrednictwem firmy WSOP na oryginalne urządzenie. Oferta przygotowana przez szwedzkiego producenta jest – jak zapewniają przedstawiciele firmy – bardzo preferencyjna, ale można z niej skorzystać jedynie do końca 2014 roku.

Oryginalny tester diagnostyczny Autocom CDP Plus - foto WSOPOd niemal dwóch lat na polskim rynku pojawiają się podróbki testerów diagnostycznych Autocom. Firma WSOP – przedstawiciel Autocom w Polsce – informowała o tym już ponad rok temu. Od szwedzkiego oryginału falsyfikat różni niemal wszystko: wygląd, ergonomia użytkowania, jednak przede wszystkim funkcjonalność oprogramowania i brak możliwości jego aktualizacji. Niestety cena jest na tyle kusząca, że w Polsce już co najmniej kilkadziesiąt osób zdążyło się nabrać na ofertę oszustów.

– Firma Autocom, aby przeciwdziałać podrabianiu swoich produktów już z końcem 2013 roku wprowadziła specjalne zabezpieczenia. Teraz szwedzki producent wyciąga rękę do wszystkich tych, którzy weszli w posiadanie nieoryginalnego testera i umożliwia korzystną wymianę podróbki na oryginał – mówi Paweł Wegiera, manager produktu w firmie WSOP.

Aby skorzystać z tej oferty, trzeba skontaktować się z firmą WSOP. Należy przygotować wyraźne zdjęcie posiadanego urządzenia oraz jego tabliczki znamionowej. Na tej podstawie firma WSOP przedstawi indywidualną wycenę dotyczącą sprzedaży oryginalnego testera Autocom CDP+. Aby wziąć udział w tej akcji niezbędne jest odesłanie posiadanego nieoryginalnego urządzenia do WSOP.

Kupując w ramach tej oferty oryginalny tester Autocom można zyskać szereg korzyści: dożywotnią gwarancję (pod warunkiem posiadania ważnej licencji), dostęp do  bazy informacji technicznych Autocom, roczną (bezpłatną) aktualizację oprogramowania od momentu jego aktywacji.

– Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji. Zapytanie o cenę i przesłanie zdjęć nie zobowiązuje do zakupu testera – dodaje Paweł Wegiera.

Promocja trwa do końca 2014 roku i dotyczy tylko tych klientów, którzy odeślą do firmy WSOP posiadane urządzenie najpóźniej do 22 grudnia 2014.

Zostaw Komentarz