Zaproszenie na Sachs Race Cup 2015

12 gru 2014

Sachs_Race_Cup_2015Polski oddział ZF Friedrichshafen zaprasza do udziału w Sachs Race Cup 2015. Będzie to już trzecia edycja przedsięwzięcia, które na dobre wpisało się do kalendarza branży motoryzacyjnej w Polsce.

 Sachs Race Cup 2015 to akcja skierowana do warsztatów samochodowych (zajmujących się zarówno autami osobowymi, jak i pojazdami ciężarowymi), które korzystają z oryginalnych części firmy ZF. Podobnie jak w latach poprzednich, całodniowe szkolenia techniczne dla pracowników tych warsztatów połączone zostaną z emocjonującą rywalizacją na wybranych torach wyścigowych w Polsce.

Podstawowym warunkiem udziału w Sachs Race Cup 2015 jest zakup przez dany warsztat, w okresie od 2 stycznia
do 15 maja 2015 rok
u, części marek Sachs, Lemförder oraz ZF Parts o odpowiedniej wartości. I tak w zależności od wielkości warsztatu, owa wartość musi wynieść:

  • od 2 do 6 tysięcy złotych -w przypadku warsztatów osobowych,

  • od 4 do 12 tysięcy złotych – w przypadku warsztatów ciężarowych.

Zaproszenia do udziału w Sachs Race Cup 2015 otrzyma tysiąc pracownikówwarsztatów, które osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach.

Udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl lub u dystrybutorów uczestniczących w akcji, tzn. w firmach: Inter Cars, Inter Team, Moto-Profil, Auto Partner, Gordon, Fota, AD Polska oraz Inter Land. Na stronie www.zf.com/pldostępne też będą bieżące informacje na temat Sachs Race Cup 2015.

Zostaw Komentarz