Zestaw i szafa

04 lut 2015

Firma Liqui Moly, znany doskonale producent olejów i chemii warsztatowej poszerzyła swoją ofertę o dwie ciekawe propozycje – zestaw naprawczy do szyb oraz szafę do przechowania oleju.

26012015-Zestaw-do-naprawy-szyb-LIQUI-MOLYPęknięcie szyby w samochodzie nie musi od razu oznaczać konieczności jej wymiany na nową – zapewniają przedstawiciele firmy Liqui Moly. Jeżeli nie jest zbyt duże (nie przekracza średnicy monety dwuzłotowej) i nie powstało w polu widzenia kierowcy (to mniej więcej prostokąt równy wysokości szyby i szeroki na 30 cm, biegnący przez środek koła kierownicy) z powodzeniem można ją naprawić za pomocą „Zestawu do naprawy szyb samochodowych” (nr kat. 6261).

Skrzynka z zestawem zawiera m.in. specjalne lusterko inspekcyjne, uchwyt do aplikacji wypełniacza oraz żywicy do utwardzania, lampę UV, miniszlifierkę oraz pastę do polerowania szkła. Narzędzia i aplikatory są wielokrotnego użytku, co dodatkowo podnosi wartość zestawu.

Dołączona instrukcja wyjaśnia, jak krok po kroku przygotować i przeprowadzić całą operację. Nie powinna ona zająć więcej niż 2 roboczogodziny. Sam proces jest zaś na tyle prosty, że może  go przeprowadzić każdy mechanik bez specjalistycznego przygotowania. „Zestaw do naprawy szyb samochodowych” firmy Liqui Moly pozwala zatem poszerzyć paletę usług bez konieczności ponoszenia znacznych inwestycji.

03022015-Szafa-olejowa-LIQUI-MOLYKolejną propozycją Liqui Moly dla warsztatów jest szafa olejowa, służąca do przechowywania kanistrów i beczek z olejami. Pomoże ona w utrzymaniu porządku w warsztacie. Szafa ma 210 cm wysokości, 95 cm szerokości i 55 cm głębokości. Wewnątrz znajdują się dwie półki przeznaczone do ustawienia ośmiu 20-litrowych kanistrów i dwóch beczek po 60 litrów. Każde opakowanie ma własny, zdejmowany dystrybutor (kranik lub pompkę). Do oznaczenia ich zawartości służy zestaw naklejek informacyjnych. W drzwiach szafy znalazło się miejsce na katalogi oraz „ściągi” ułatwiające dobór oleju do konkretnego modelu samochodu osobowego lub ciężarowego. Podłoga szafy pełni rolę wanny ociekowej, z której w łatwy sposób można usunąć wszelkie zanieczyszczenia i resztki olejów. Całość wykonana jest z malowanej proszkowo stali, co pozwala na jej bezpieczne mycie nawet silnym detergentem. Szafa zamykana jest na klucz.

/p

Zostaw Komentarz