Zestawy naprawcze Budweg do zacisków hamulcowych

03 sie 2023

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dla rynku wtórnego części zamiennych, rozszerza swoją ofertę o dodatkowe 500 nowych zestawów naprawczych MULTIKIT.

Asortyment zestawów części zamiennych Budweg obejmuje całą gamę zacisków hamulcowych. Dostępne teraz w sprzedaży zestawy pozwalają natomiast skoncentrować się na wymianie tylko wymagających tego części. Taki sposób działania – wymiana tylko kilku elementów – jest ekonomicznie bardziej opłacalny dla kierowcy. Mechanik z kolei ma większą satysfakcję z wykonania naprawy oraz unika problemu niepotrzebnych lub nieużytych części, pozostałych po naprawie.

Zestawy wielofunkcyjne MULTIKIT

Budweg, aby ułatwić i usprawnić pracę mechaników, oferuje od 2023 roku 500 zestawów części zamiennych Budweg MULTIKIT. Każdy taki zestaw zawiera najważniejsze części potrzebne do naprawy zacisku. To optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy otrzymuje się w jednym pudełku i nie trzeba zamawiać różnych produktów.

Asortyment zestawów naprawczych Budweg został tak skonstruowany, aby można było kupić jak najmniejszą liczbę części potrzebnych do naprawy, dzięki czemu mechanik nie zapłaci za części, które nie są mu potrzebne.

Jakość jak w produkcie fabrycznym

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych, zamieniającą je w nowe produkty z 5-letnią gwarancją. Podczas procesu regeneracji firma ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych metod antykorozyjnej obróbki materiałów i najlepszych z możliwych komponentów. Poziom jakości jest sprawdzany przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy ręcznie montują i testują każdy zacisk, mający opuścić fabrykę. Przedstawiciele firmy podkreślają, że dowodem wysokiej jakości jej produktów jest niski poziom reklamacji, stale utrzymujący się na poziomie poniżej 0,3%.

Celem sprawdzenia, czy stosowane przez Budweg elementy mają odpowiednie parametry, gumowe o-ringi poddane zostały badaniom w Duńskim Instytucie Technologii. Badania zostały przeprowadzone na o-ringach niepoddanych oraz poddanych starzeniu w płynie hamulcowym i temperaturze 150°C. Jedne i drugie wykazały wyjątkowo dobre właściwości w zakresie twardości, wytrzymałości na rozciąganie, wydłużenia oraz kompresji.

Produkty Budweg, zarówno zestawy naprawcze, części zamienne, jak i całe zaciski hamulcowe, dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars, w tym za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog.

 

 

Zostaw Komentarz