Zestawy naprawcze do zacisków hamulcowych

17 kwi 2023

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dostarczający swe wyroby na rynek części zamiennych, rozszerza ofertę o 500 zestawów naprawczych MULTIKIT.

Asortyment Budweg obejmuje szeroką gamę zacisków hamulcowych. Dostępne od niedawna w sprzedaży zestawy pozwalają zaś na wymianę tylko określonych elementów zacisku. Taki sposób działania – wymiana jedynie kilku elementów – jest ekonomicznie bardziej opłacalny dla kierowcy. Mechanik z kolei ma satysfakcję z wykonania naprawy bez wymiany całej części.

Tylko co potrzebne

Budweg, aby ułatwić i usprawnić pracę mechaników, oferuje od 2023 roku 500 zestawów części zamiennych MULTIKIT. Każdy zawiera najważniejsze elementy potrzebne do naprawy zacisku. To optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne części otrzymuje się w jednym pudełku i nie trzeba zamawiać różnych produktów. Asortyment zestawów naprawczych został przy tym tak skonstruowany, by można było kupić jak najmniejszą ilość części niezbędnych do naprawy, dzięki czemu nie płaci się za elementy, które nie są potrzebne.

 

 

 

 

 

Jakość jak w produkcie fabrycznym

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych. Są one zamieniane w nowe produkty z 5-letnią gwarancją. Podczas procesu regeneracji firma ma pełną kontrolę nad jego przebiegiem, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych metod antykorozyjnej obróbki materiałów i najlepszych z możliwych komponentów. Poziom jakości jest sprawdzany przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy ręcznie montują i testują każdy pojedynczy zacisk, który opuszcza fabrykę.

Kupując zestaw części zamiennych od Budweg, dostajemy elementy najwyższej jakości, z których większość to dokładnie te same części, których firma używa do fabrycznej regeneracji zacisków w swoim zakładzie w Danii.

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz