ZF Aftermarket online
na targach we Frankfurcie

02 sie 2021

Po raz pierwszy targi techniki motoryzacyjnej Automechanika Frankfurt przybiorą formę wydarzenia hybrydowego. W dniach 14-16 września „Automechanika Digital Plus” odbędzie się we Frankfurcie nad Menem zarówno stacjonarnie, jak również online. Oczywiście na imprezie tej nie zabraknie firmy ZF Aftermarket.

 

W trakcie zbliżających się targów Automechanika Frankfurt firma ZF Aftermarket spotka się z klientami na platformie internetowej „ZF Aftermarket Live”. Podczas trzydniowego wydarzenia klienci i warsztaty partnerskie zapoznają się z najnowszymi informacjami o firmie oraz najważniejszymi wydarzeniami w branży. Będą mogli online nawiązywać nowe kontakty i skorzystać z oferty szkoleniowej.

– Dzięki formatowi targów ,,ZF Aftermarket Live’’, będziemy mogli nie tylko podzielić się naszą wizją ekologicznego, zrównoważonego i opartego na danych rynku aftermarketowego jutra, ale także w interaktywny sposób dyskutować z naszymi partnerami o mobilności następnej generacji – podkreśla Philippe Colpron, dyrektor ZF Aftermarket. – Nasi goście będą mieli dostęp do szczegółowych informacji na temat najnowszych produktów, usług i technologii, zaprojektowanych z myślą o wspieraniu transformacji w kierunku pojazdów zelektryfikowanych, autonomicznych i podłączonych do sieci. Chcemy wykorzystać to trzydniowe spotkanie do podzielenia się specjalistyczną wiedzą, wymienić się pomysłami z naszymi klientami z rynku aftermarketowego i flotowego, jak również przedstawić usługi stanowiące wartość dodaną w działalności naszych klientów.

Na targach ZF Aftermarket przedstawi najważniejsze założenia swojej strategii „Next Generation Aftermarket” oraz przeprowadzi dyskusje przy okrągłym stole, prezentacje i interaktywne sesje szkoleniowe. Tematyka będzie skupiona na ofercie dla pojazdów elektrycznych i autonomicznych, jak również portfolio części zamiennych marek ZF, Lemförder, SACHS, TRW oraz na cyfrowych rozwiązaniach flotowych (np. Transics). Zaprezentowana zostanie również rozszerzona oferta dla rynku pojazdów użytkowych w związku z niedawnym przejęciem przez ZF firmy Wabco.

Pojawią się także informacje dotyczące rozwiązań diagnostycznych oraz autonomicznych pojazdów do lokalnego transportu publicznego typu MAK, czyli tzw. małej kolei automatycznej (ang. people movers), które zawierają komponenty ZF. O pojazdach tych można mówić w kategoriach transportu przyszłości, gdyż dzięki stałemu połączeniu z siecią, napędowi elektrycznemu i elektronicznemu monitorowaniu wszystkich podzespołów, people movers są technologicznym wzorem dla całkowicie bezobsługowych pojazdów przyszłości.

– Nasza obecność online to znacznie więcej niż wirtualne stoisko targowe. Dzięki ZF Aftermarket Live uruchamiamy nowy kanał cyfrowego transferu wiedzy i nawiązywania kontaktów w ramach globalnego, motoryzacyjnego rynku części zamiennych – dodaje dr Holger Hättich, szef działu Customer & Strategy w ZF Aftermarket.

W pierwszym dniu targów, czyli we wtorek, 14 września 2021, w centrum uwagi znajdą się najnowsze produkty i usługi dla rynku samochodów osobowych. Dyskusje na żywo i prezentacje będą dotyczyły takich tematów jak e-mobilność, autonomiczna jazda i działania mające na celu zwiększenie zrównoważonego charakteru rynku części zamiennych. Jako przykład posłużą m.in. produkty ZF Aftermarket takie jak klocki hamulcowe TRW, które wytwarza się w procesie neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla oraz regenerowane części zamienne. W dniu tym uwaga skupi się również na w pełni autonomicznych pojazdach do przewozu osób, które stanowią wkład ZF w przyjazny dla środowiska i wydajny transport pasażerski w centrach miast.

W środę, 15 września ZF Aftermarket Live skoncentruje się na rynku pojazdów użytkowych. Prelegenci przedstawią megatrendy dotyczące samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. Operatorzy i menadżerowie flot zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami ZF dotyczącymi monitorowania, tworzenia sieci i telematyki, które umożliwiają lepszą kontrolę floty, zdalną diagnostykę i konserwację zapobiegawczą.

Pod hasłem „Best of Automechanika” w trzecim dniu targów (czwartek 16 września) ZF Aftermarket Live po raz kolejny zajmie się wsparciem warsztatów samochodowych. Właściciele warsztatów i mechanicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniach online dotyczących podstaw technologii wysokiego napięcia, doposażania samochodów użytkowych w systemy wspomagania cofania Tailguard oraz elektrycznego wspomagania kierownicy do samochodów osobowych. Ukończenie szkoleń zostanie poświadczone certyfikatami. Ponadto w ramach programu lojalnościowego ZF [pro]Points zostaną zorganizowane konkursy i gry, w których uczestnicy mogą wygrać vouchery członkowskie oraz inne nagrody, takie jak elektryczne rowery.

A oto link, który prowadzi do oferty programowej ZF Aftermarket Live oraz umożliwia rejestrację na szkolenia przeprowadzane online: https://zfaftermarketlive.com/en

 

 

 

Zostaw Komentarz