ZF Aftermarket wyróżniony nagrodami Największego Dostawcy 2020 roku

12 maj 2021

Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej uhonorował firmę ZF Aftermarket, przyznając jej dwa tytuły Największego Dostawcy Roku 2020. Nagrody odebrali Peter Rothenhoefer, dyrektor zarządzający ZF Aftermarket i Tomasz Mierzejewski, key account manager.

 

– Za nami trudny, naznaczony wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji rok 2020. Rok zmian i niełatwych decyzji, które często trzeba było podejmować w ekstremalnie trudnych warunkach. Dziękujemy, że w tym czasie byliście z nami, że mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie i wspólnie z Wami poradziliśmy sobie z przeciwnościami losu. Jeszcze raz gratuluję ZF Aftermarket otrzymania odznaczenia i dziękuję za wieloletnią współpracę. Nasze firmy wspólnie budują niezależny rynek motoryzacyjny w Polsce i Europie. Dzięki tej współpracy dostarczamy niezależnym warsztatom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wiedzę niezbędną do profesjonalnego serwisu pojazdów – powiedział Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars, podczas wręczenia nagród.

Jak podkreślają przedstawiciele niemieckiego producenta, otrzymane wyróżnienia są wyrazem wzajemnego zaufania i uznania za wieloletnią owocną współpracę Inter Cars z ZF Aftermarket, który dostarcza swoje produkty i rozwiązania na polski rynek już od 31 lat. 

– Jako oddział Grupy ZF przenosimy nasze doświadczenie i wiedzę dotyczące oryginalnego wyposażenia na rynek części zamiennych, a satysfakcja naszych klientów i partnerów jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki dopasowanym rozwiązaniom, niezawodnym częściom i najwyższej klasy usługom obsługujemy branżę motoryzacyjną i rynek części zamiennych na najwyższym poziomie, a takie wyróżnienie daje nam jeszcze większą motywację do dalszych działań i nieustannego rozwoju – mówi Tomasz Mierzejewski, który na co dzień dba o współpracę z Inter Cars w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

 

Zostaw Komentarz