Zimowe porządki

25 Lis 2015

Konkurs Warsztat Roku 2015 wkracza w decydującą fazę. Jurorzy jeżdżą po kraju i odwiedzają uczestników. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że komisja jest niesłychanie pozytywnie zaskoczona poziomem serwisów biorących udział w konkursie. Ważne jest również to, że znakomicie wyposażone, oferujące pełen zakres usług warsztaty znaleźć można nie tylko w ośrodkach wielkomiejskich, ale również w mniejszych miejscowościach.
Wiele z tych serwisów zaczynało od skromnych garaży, które dzięki pracowitości i determinacji właścicieli zmieniły się w prawdziwe perełki niezależnego sektora motoryzacyjnego. Takie przykłady sukcesu odniesionego dzięki pracy organicznej są szczególnie krzepiące.
Oczywiście, wcale nie uważamy, że dobrych, rzetelnych mechaników nie znajdziemy również w skromniejszych warsztatach. Wiele z tych małych, słabiej wyposażonych punktów nie oferuje co prawda pełnego katalogu usług, lecz skupia się na pewnym ich zakresie, robiąc dobrą robotę, dzięki czemu nie narzeka na brak klientów. Również i takie warsztaty mogą znaleźć w konkursie inspirację. Choćby taką, by posprzątać, wyrzucić stare, walające się od lat graty, zadbać o estetykę. Będzie się lepiej pracowało, a i klientom będzie przyjemniej. Wiosenne porządki na zimę? A właściwie dlaczego nie?

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz