Zostań Superbohaterem w warsztacie, czyli druga edycja promocji REPXPERT Toolman 

18 kwi 2023

Portal REPXPERT rozpoczął Akcję Specjalną Toolman 2.0. W jej trakcie do wygrania jest 600 nagród. Promocja, która rozpoczęła się 17 kwietnia i trwać będzie do 28 maja, przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT

Co tydzień 100 uczestników Akcji Specjalnej „Toolman 2.0 otrzyma markowe narzędzia, takie jak: multimetr Vigor, zestaw narzędzi do wolnych kół alternatora OAP/OAD INA czy klucz dynamometryczny z obrotową głowicą grzechotkową KS Tools. Aby wygrać jedną z tych nagród wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG, korzystając z aplikacji REPXPERT (do pobrania w App Store oraz Google Play). Łącznie podczas trwania promocji można otrzymać aż 6 różnych urządzeń, bo każdy etap tygodniowy to odrębny ranking.

Dodatkowo, uczestnicy przydzieleni przez organizatora do kategorii A, B, C lub D, którzy sprawdzą przynależność do grupy na stronie Akcji Specjalnej „Toolman 2.0 oraz w każdym z 6 tygodni trwania promocji zarejestrują co najmniej jeden z produktów marek LuK, INA oraz FAG otrzymają 1000 punktów bonusowych extra.

To druga odsłona przeprowadzonej w 2022 roku akcji „Toolman”. Zdecydowaliśmy się ją powtórzyć ze względu na bardzo duże zainteresowanie zeszłoroczną edycją. Narzędzia dla warsztatów są bardzo ważnym elementem wyposażenia. Dlatego proponujemy m.in. profesjonalne zestawy kluczy, w tym także pneumatycznych, znanych marek – mówi Joanna Ciszewska, marketing manager w Schaeffler Polska. – Podczas akcji „Toolman 2.0” szczególnie promowane są zestawy łożysk FAG, za które podwajamy punkty bonusowe REPXPERT w rankingach tygodniowych akcji.

Teraz punkty bonusowe REPXPERT można zarejestrować szybko i w bardzo prosty sposób dzięki aplikacji REPXPERT. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu produktów LuK, INA, FAG a punkty zostaną automatycznie dodane do konta użytkownika REPXPERT – dodaje Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT. – Koniec z przepisywaniem kodów z tradycyjnych, papierowych kuponów. OneCode to nie tylko łatwiejsze wprowadzanie punktów, ale także wszystkie niezbędne informacje techniczne o produkcie, gdyż www.repxpert.pl oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych.

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji „Toolman 2.0.” dostępne są w regulaminie na stronie www.repxpert-toolman.pl, na portalu www.repxpert.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska

Zostaw Komentarz