II międzynarodowa konferencja
stowarzyszenia FORS

05 wrz 2017

Już niedługo, bo 26 września, odbędzie się druga edycja międzynarodowej konferencji organizowanej przez stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów. Tegoroczną edycję zatytułowano „Recykling w kraju i na świecie”, zaś jej tematem przewodnim będzie rynek części, który stanowi podstawę ekonomiczną stacji demontażu pojazdów wycofywanych z eksploatacji.

Stowarzyszenie FORS od blisko dwóch dekad podejmuje różnorakie działania na rzecz rozwoju branży recyklingu pojazdów, integracji środowiska recyklerów, a przede wszystkim poszerzania współpracy przedstawicieli branży oraz szeroko pojętej edukacji. Czyni to również na gruncie międzynarodowym, nic więc dziwnego, że udział w konferencji zapowiedzieli goście ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Francji. Swą obecność potwierdziła również Artemis H. Hull z Komisji Europejskiej, która od lat odpowiedzialna jest za sprawy dotyczące recyklingu pojazdów. Dodać należy że tegoroczna Konferencja, podobnie jak zeszłoroczna, objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Konferencja odbędzie się 26 września 2017 r. w Hotelu Novotel w Warszawie. Udział wziąć w niej mogą tylko osoby uprzednio zarejestrowane, które pobiorą stosowny formularz znajdujący się na stronie www.fors.pl i prześlą swoje zgłoszenie  do 15 września.

Więcej informacji o konferencji a także cały jej program znajduje się tutaj.

Zostaw Komentarz