Nowa fabryka, polski kapitał

12 lut 2015

Kilka miesięcy temu minister gospodarki ogłosił na konferencji prasowej, że Polska częściami motoryzacyjnymi stoi, a wśród ich producentów jest wiele ciekawych firm o polskim kapitale. Warto zatem przeczytać tekst o firmie Lumag, krajowym wytwórcy klocków hamulcowych, tym bardziej, że wielkopolskie przedsiębiorstwo realizuje właśnie imponujący plan inwestycyjny, przeznaczając znaczne środki również na rozwój własnego centrum badawczego.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Lumag – nowa fabryka, nowe plany

Lumag stanowi doskonały przykład, że wśród wytwórców wysokiej części samochodowych są również prężne, polskie przedsiębiorstwa.

miniaturka

Mistrzowska promocja
HELLA Gutmann

Z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej firma HELLA Gutmann przygotowała dodatkową atrakcję w postaci specjalnej akcji promocyjnej.

miniaturka

Wymiana tarcz hamulcowych

Wymiana tarcz hamulcowych nie należy do operacji skomplikowanych, więc niemal każdy, kto ma jakie takie pojecie o mechanice jest w stanie ją wykonać. I tu jednak trzeba przestrzegać pewnych reguł.

miniaturka

Śruby do kół

Oryginalne śruby mocujące koła, tzn. te z którymi samochód opuszcza linię produkcyjną z reguły wystarczają na cały okres eksploatacji pojazdu. Bywa jednak, że czasem trzeba dokupić nowe.

miniaturka

Polskie akumulatory
na Bliskim Wschodzie

ZAP Sznajder Batterien blisko 80% swych wyrobów wysyła za granicę. To zasługa nie tylko nowoczesnych technologicznie akumulatorów, ale także wynik międzynarodowej aktywności firmy.

miniaturka

Gates z nagrodami

W ostatnich tygodniach firma Gates została uhonorowana kilkoma nagrodami przez czołowych dystrybutorów części.

Zostaw Komentarz