Nowe kompetencje, nowe możliwości

12 lut 2015

Współczesny mechanik samochodowy zmuszony jest stale pogłębiać swoje kompetencje i aktualizować wiedzę, by nadążyć za błyskawicznie rozwijającą się techniką. Uczestniczenie w szkoleniach stało się po prostu koniecznością. Warto zatem regularnie sprawdzać, co do zaoferowania mają firmy organizujące takie kursy. Zapewne każdy znajdzie w ich ofercie zajęcia, które pomogą mu posiąść nowe umiejętności.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Niezastąpiona praktyka

Inter Cars rozpoczął cykl mobilnych szkoleń praktycznych prowadzonych przy użyciu specjalnie przygotowanego samochodu treningowego. Uczestnicy uczą się radzić sobie z rzeczywistymi usterkami, z którymi może zgłosić się do nich klient.

miniaturka

Mechanik Roku – trwają kwalifikacje

Do końca października mechanicy z całej Polski mają szansę zakwalifikować się do półfinału konkursu Mechanik Roku 2014 organizowanego przez firmę FOTA.

miniaturka

Amortyzatory też się starzeją

Stopniowe zużywanie się amortyzatorów jest zjawiskiem nieuniknionym. A ponieważ mają one istotny wpływ na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, trzeba więc regularnie sprawdzać ich stan i co jakiś czas wymieniać je na nowe.

miniaturka

Narzędzia do zadań specjalnych

Inter Cars włączył do swej oferty wyposażenia warsztatowego urządzenia firmy Proma.

miniaturka

Nowości w ofercie Corteco

Gama części oferowanych przez Corteco na rynku wtórnym powiększyła się ostatnio o trzy nowe produkty firmy TrelleborgVibracoustic.

miniaturka

Wycieraczki DENSO w MINI

DENSO podaje, iż jest jedyną firmą na rynku części zamiennych, która dostarcza pełną gamę wycieraczek hybrydowych, wyprodukowanych zgodnie ze standardami części oryginalnych

miniaturka

Nowości w gamie Neolux

Firma OSRAM rozszerzyła gamę samochodowych źródeł światła należącej do niej marki Neolux.

Zostaw Komentarz