Nowe sondy, nowy katalog

27 maj 2014

Sondy lambda DENSOFirma DENSO powiększyła swą ofertę sond lambda i jednocześnie wydała nowy katalog w którym nowe sondy zostały już ujęte.

 Po rozszerzeniu programu sond lambda o kolejnych 19 części, które zastępują 54 części OE i mają 60 zastosowań (w autach marek Opel, Vauxhall, Saab, Renault i Daewoo), DENSO przygotowało nowy katalog. Zawarto w nim informacje na temat wszystkich 399 sond obecnych w ofercie firmy i znajdujących w sumie 1989 zastosowań. Rozszerzony program sond lambda DENSO obejmuje teraz 5300 modeli samochodów i pokrywa 64% europejskiego parku pojazdów, co oznacza wzrost około 5%.

Nowy katalog DENSONa stronach nowego katalogu 2014/15, poza dokładną charakterystykę poszczególnych sond lambda z wyszczególnieniem cech, które wyróżniają je na tle konkurencji, przedstawiono również wytyczne montażowe dla sond dedykowanych i uniwersalnych, wskazówki przydatne podczas analizy usterek zawierające opisy przyczyn i propozycje rozwiązań, a także przewodnik ułatwiający identyfikację sond na podstawie koloru przewodów. Ponadto w części „Pytania i odpowiedzi” znaleźć można odpowiedzi na często powracające pytania o rolę sond lambda, sposób ich działania, stosunek stechiometryczny i różnice między sondami A/F i sondami cyrkonowymi.

Stefan Verhoef, odpowiedzialny w DENSO za sondy lambda, podkreśla: – Nieustannie rozwijany program sond lambda DENSO zapewnia naszym klientom wszystko to, czego potrzebują: najwyższej jakości części, silne wsparcie techniczne i zawsze aktualne informacje – takie jak nasz nowy katalog – by maksymalnie zwiększyć potencjał sprzedaży.

Bezpłatny, drukowany katalog sond lambda DENSO 2014/15 można otrzymać bezpośrednio od przedstawiciela DENSO. Informacje o sondach lambda DENSO są również dostępne online na stronie www.denso-am.pl oraz w TecDoc.

Zostaw Komentarz