Nowy katalog sprężyn SACHS

04 mar 2014

Najnowsze wydanie katalogu ZF Services “SACHS – Sprężyny zawieszenia do pojazdów osobowych” zawiera całą ofertę firmy w tym zakresie. Liczy ona 2943 referencje.

schs2W katalogu opisane zostały dokładnie wszystkie sprężyny SACHS do pojazdów osobowych wykonane ze stali (chromowo-wanadowej lub chromowej) i w osłonie silikonowej. W porównaniu z poprzednią edycją obejmuje on 673 nowych pozycji, co oznacza poszerzenie oferty o 23%.

Publikacja ma 740 stron i jest dostępna zarówno w wersji drukowanej jak i online. Jej główna część dostępna jest w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały przetłumaczone na kolejne sześć języków, w tym polski.

W katalogu zawarto dodatkowe informacje o zastosowaniu poszczególnych części, ułatwiające pracę warsztatom i dystrybutorom. Struktura oraz forma graficzna sprawiają, że korzystanie z publikacji nie nastręcza jakichkolwiek problemów. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne produkty można bez trudu zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.

Katalog dostępny jest w wersji PDF pod adresem: www.zf.com/services/catalog. Opisy najnowszych wersji produktów znaleźć można ponadto online w katalogu „WebCat”. Wersję drukowaną warsztaty mogą zamawiać u dystrybutorów.

Przedstawiciele firmy ZF Services przypominają, że wymiana sprężyn powinna być przeprowadzana wyłącznie parami, z wykorzystaniem wyłącznie produktów zamiennych wysokiej jakości. Sprężyny SACHS, podobnie jak amortyzatory czy łożyska amortyzatorów tej marki, to oryginalne części w pełni odpowiadające charakterystyce elementów przeznaczonych na pierwszy montaż.

Zostaw Komentarz