Do Opli i nie tylko

22 paź 2013

magnatec-mp-5w-30Castrol wprowadza nowy olej silnikowy, przeznaczony przede wszystkim do samochodów Opel i Chevrolet. Castrol Magnatec Professional MP 5W-30 spełnia wymagania normy GM dexos2 i jest dostępny wyłącznie u autoryzowanych dealerów samochodów General Motors.

Castrol Magnatec Professional MP 5W-30, podobnie jak inne oleje Castrol Magnatec z rodziny Professional, wyróżnia się zielonym zabarwieniem. Oleje te poddawane są w procesie produkcji podwójnej filtracji, co zapewnia im wyjątkową czystość. Castrol Magnatec Professional MP 5W-30 smaruje kluczowe elementy silnika już od momentu jego uruchomienia, chroniąc go w ten sposób przed zużyciem. Odpowiednia kompozycja składników zapewnia, że olej jest niskopopiołowy, co pozwala wydłużyć żywotność systemów wtórnej obróbki spalin, w tym filtrów cząstek stałych.

Nowy olej do samochodów spełnia wymagania normy GM dexos 2, ale też norm innych producentów: BMW Longlife-04, MB Approval 229.31/229.51, VW 502.00/505.00. Dlatego można go stosować w silnikach samochodów Opel, Chevrolet, Vauxhall, a także Saab, Mercedes-Benz, BMW oraz w autach grupy VW. Castrol Magnatec Professional MP 5W-30 jest dostępny wyłącznie w autoryzowanych serwisach GM. W ASO można też kupić litrowe opakowania tego oleju na ewentualne dolewki.

 

Zostaw Komentarz