Saleri na nowo w internecie

09 wrz 2015

Włoska firma Saleri, należąca do grupy największych producentów pomp wody wykorzystywanych w motoryzacji, której wyroby dostępne są także w ofercie polskich dystrybutorów, informuje o uruchomieniu swej nowej strony internetowej.

W porównaniu z poprzednią wersją, nowa strona internetowa firmy Saleri zawiera znacznie więcej treści dotyczących wszelkich aspektów działania firmy. Znajdziemy więc na niej informacje o samym przedsiębiorstwie, jego historii, gamie wytwarzanych produktów,  polityce jakościowej, pracach badawczych i rozwojowych, współpracy z producentami pojazdów itp.

Mechanicy i użytkownicy pojazdów zapewne najczęściej będą jednak korzystali z działu dotyczącego oferty kierowanej na rynek wtórny. Tym bardziej, że znalazł się tu na bieżąco aktualizowany katalog, w którym sprawnie można odszukać pompę do praktycznie każdego samochodu (tzw. pokrycie rynku sięga 98%), patrząc na liczne zdjęcia sprawdzić czy jest ona taka jakiej potrzebujemy, zapoznać się z listą zmienników. W dziale tym umieszczone zostały także instrukcje montażu oraz sugestie dotyczące uszczelniaczy i płynów stosowanych w układach chłodzenia.

Nowa strona została dostosowana do najpopularniejszych przeglądarek i urządzeń mobilnych, dostępna jest w czterech wersjach językowych, niestety nie ma wśród nich polskiej.

Zostaw Komentarz