Sprzęgłowa promocja firmy SACHS

20 sie 2019

Firma ZF Aftermarket ogłosiła promocję na sprzedawane przez jej dystrybutorów sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe marki SACHS. Obniżono cenę tych elementów, do każdego zakupu dodawany jest też prezent.

Sprzęgła marki SACHS mają ugruntowaną opinię produktów najwyższej jakości. Dość powiedzieć, że obecne są na rynku od 1923 roku. W latach trzydziestych XX wieku montowano je w legendarnych „Srebrnych Strzałach” Mercedesa, a dziś stosuje się je w bolidach Formuły 1, a także pojazdach startujących w wyścigach długodystansowych, torowych oraz rajdowych mistrzostwach świata. Doświadczenia wyniesione z rywalizacji w tak zróżnicowanych dyscyplinach sportów motorowych wykorzystywane są w produkcji części stosowanych w pojazdach, które na co dzień można spotkać na drogach. Jak wskazują przedstawiciele firmy, sprzęgła SACHS charakteryzują się ponadprzeciętną żywotnością i odpornością na przegrzanie.

Sprzęgła SACHS, które można zamówić w sieci dystrybutorów firmy ZF Aftermarket: Auto Zatoka, Moto-Profil, Hart, Inter Cars, Auto-Partner, Inter Land, Inter-Team, Auto Partner, Rodon, Elit, Bronowski, Motorol oraz Gordon objęte są obecnie promocją. Sprzęgła, a także dwumasowe koła zamachowe i zestawy sprzęgła dostępne są w nowych niższych cenach, a każdy kto złoży zamówienie dodatkowo otrzyma w prezencie skuteczną pastę do mycia rąk. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Zostaw Komentarz