Tarcze wału Meyle HD

17 lip 2018

Firma Meyle zaprezentowała nowe referencje tarcz przegubu elastycznego wału napędowego o jakości Meyle HD.

Nowe referencje tarcz przegubu elastycznego wału napędowego, które pojawiły się w ofercie firmy Meyle powstały w  kooperacji z firmą Boge Elastmetall GmbH. Dzięki współpracy obu producentów tarcza jest teraz dostępna na rynku części zamiennych jako gotowy do montażu zestaw naprawczy Meyle-Smart Repair-Kit, składający się z wysokiej jakości tarczy przegubu elastycznego wału napędowego i odpowiednich elementów montażowych. Zoptymalizowany materiał, jak np. specjalna mieszanka gumy i wyróżniająca się stabilnością nitkowana przędza, zapewniają lepsze działanie oraz ponadprzeciętną żywotność tarczy. W efekcie  tarcza objęta jest czteroletnią gwarancją.

Tarcza przegubu elastycznego wału napędowego Meyle HD jest kolejnym elementem, dzięki któremu można przy niskich kosztach wymienić uszkodzone komponenty wału Cardana. Odpowiednio wczesna wymiana uszkodzonych części może zaoszczędzić wiele pieniędzy i czasu.

Meyle oferuje obecnie 22 referencje tarczy przegubu elastycznego wału napędowego i pokrywa tym samym park ponad 19 milionów samochodów na całym świecie. W przyszłości planowane jest poszerzenie oferty o kolejne referencje.

Zostaw Komentarz