TOMEX podsumowuje i zapowiada

07 sty 2019

 

Miniony rok był dla naszej firmy bardzo pracowity. W 2018 roku przypadła 40. rocznica rozpoczęcia naszej działalności. Jesteśmy dumni, że od czterech dekad intensywnie się rozwijamy – powiedział Jacek Tomczyk, dyrektor handlowy TOMEX Hamulce.

 

Firma Tomex z Budzynia zapowiedziała wprowadzenie technologii prasowania klocków hamulcowych. Pochwaliła się również, że jej wyroby pojawiły się w katalogu TecDoc, a Tomex zaliczony został do grona certyfikowanych dostawców danych (TecDoc Certified Data Supplier).

Elementy hamulcowe wielkopolskiego producenta trafiają niemal do wszystkich państw Europy, a także na rynki krajów Bliskiego Wschodu, Północnej Afryki oraz Centralnej Azji. – Oczywiście nadal przywiązujemy wielkie znaczenie do krajowego rynku i już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska w ostatni weekend marca podczas targów Poznań Motor SHOW – uzupełnia Jacek Tomczyk.

Firma zapowiada, że w tym roku będzie bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pojawiać się mają informacje o nowościach i zaangażowaniu w sport motorowy, m.in. w popularne wyścigi na ćwierć mili.

– Nasze nowe hasło przewodnie brzmi: „Projektujemy bezpieczeństwo”. Prace naszego działu badań i rozwoju skoncentrowane są na opracowaniu nowoczesnego produktu zapewniającego bezpieczeństwo. W ubiegłym roku dołączyliśmy do akcji Szkoleń Bezpiecznej Jazdy, najbliższy trening odbędzie się już 19 stycznia w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy na torze w Łodzi – dodaje Jacek Tomczyk.

Tomex zapowiedział również poszerzenie gamy dostępnych produktów o tarcze hamulcowe, co zapewni nabywcom kompleksową ofertę

.

Zostaw Komentarz