Vehicle Light, czyli jak szybko dobrać żarówki

03 sty 2016

osramStworzona przez firmę Osram aplikacja Vehicle Light znacznie ułatwia dobór żarówek do konkretnego pojazdu, przy czym może to być zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy motocykl.

Poszukując nowego źródła światła do dowolnego praktycznie pojazdu i bez względu na to, czy potrzebne jest ono do reflektorów, świateł przeciwmgłowych, kierunkowskazów czy jakichś innych lamp, warto sięgnąć po udostępnioną przez firmę OSRAM aplikację Vehicle Light. Pozwala ona nie tylko szybko i bezbłędnie ustalić jaki typ żarówki jest nam potrzebny, ale także umożliwia wybór między żarówkami OSRAM z serii Original Line oraz takimi jak Cool Blue Intense czy Night Breaker Unlimited.

Korzystając z aplikacji można ponadto zobaczyć jakie dodatkowe produkty i akcesoria (w tym m.in. lampy do jazdy dziennej) do danego modelu samochodu ma OSRAM w swej ofercie. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest również to, że wykorzystuje ona systematycznie uaktualnianą listę produktów.

Z aplikacji (dopasowującej się do niemal każdego urządzenia, także mobilnego) można korzystać nie tylko poprzez firmową stronę internetową www.osram.pl/automoto, ale również po zainstalowaniu jej na stałe. Jest ona dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Zostaw Komentarz