Würth Polska świętuje 25-lecie

05 maj 2015

Z okazji 25-lecia pojawienia się firmy Würth na polskim rynku, a także 70. urodzin spółki-matki, organizowana jest seria dni otwartych w firmowych sklepach na terenie całego naszego kraju. Jest to dobra okazja dla przyszłych i obecnych klientów firmy Würth do obejrzenia ciekawych prezentacji oraz skorzystania z konsultacji i zaczerpnięcia porad u specjalistów.

Organizowane pod hasłem „Wiosenna świeżość z Würth” dni otwarte pozwolą skorzystać z wielu usług, które wykonywane są zwykle wraz nadejściem cieplejszych dni, czyli takich jak odświeżenie wnętrza samochodu, odgrzybienie i dezynfekcja klimatyzacji, uzupełnienia płynu w zbiorniku spryskiwacza, wymiana piórek wycieraczek itp. Klienci będą mieli również możliwość poddania swojego auta specjalistycznej diagnostyce samochodowej oraz skonsultowania jej wyników z fachowcami.
Dodatkowo, podczas owych dni zostaną zaprezentowane wybrane produkty oraz systemy firmy Würth dla klientów z branż: drewno, budownictwo, auto i metal. 

Würth na swe dni otwarte zaprasza wszystkich chętnych, szczególnie zaś osoby reprezentujące firmy lub prowadzące działalność gospodarczą. Czekać będą na nie specjaliści gotowi odpowiedzieć na wszelkie zapytania związane z działalności firmy Würth, jej produktów oraz systemów.
Dni otwarte odbędą się w 14 sklepach Würth Polska rozmieszczonych na terenie całego kraju. A oto kalendarz tych spotkań:

Miasto Termin
Bydgoszcz     7 maja 
Olsztyn    12 maja
Gdynia    14 maja
Opole    19 maja
Katowice    21 maja
Kraków    26 maja 
Kielce    28 maja
Szczecin     9 czerwca
Poznań    11 czerwca
Białystok 18-19 czerwca
Łódź    23 czerwca 
Warszawa     9 września
Lublin    16 września
Wrocław     8 października

Uwaga! Wszystkie spotkania odbywają się w godzinach 10.00-18.00

Zostaw Komentarz