Wycieraczki Würth do pojazdów użytkowych

16 paź 2020

Würth Polska zaprezentował dostępne w wielu rozmiarach wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów.

Przeznaczone do pojazdów użytkowych konwencjonalne wycieraczki oferowane przez firmę Würth Polska mają 8 punktów wsparcia, dzięki czemu zapewniają dobre przyleganie do szyby nawet przy wysokich prędkościach i obfitych opadach atmosferycznych. Takie rozłożenie obciążenia zapewnia także równomierną pracę – podkreślają przedstawiciele firmy. Szkielet elementu został wykonany z metalu o grubości 1,2 mm, łączonego nitami ze stali nierdzewnej, odpornymi na działanie korozji. Dzięki temu zachowuje kształt nie tylko przy większych prędkościach, ale także podczas silnych opadów.

Pióra wycieraczek składają się w 60% z naturalnej gumy. Po zużyciu można je wymienić, co zmniejsza koszty eksploatacji oraz mniej obciąża środowisko dzięki redukcji odpadów.

Wycieraczki są sprzedawane pojedynczo, w opakowaniach, które można ponownie zamknąć. Ułatwia to ich przechowywanie, a także umożliwia dopasowanie odpowiedniej długości oraz geometrii wycieraczki do każdego pojazdu. Do zestawu dołączona jest osłona profilu gumowego, a także adaptery do montażu, m.in. adapter przykręcany śrubą oraz typu U.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz