Wyrazy wdzięczności dla Jego Wysokości

13 lut 2015

W świecie globalnego rynku bywa, że padamy ofiarą nie wywołanego przez nas kryzysu. Czasem jednak jakiś trend działa na naszą korzyść, choć rzecz jasna, ci którzy do niego doprowadzili, kierowali się wyłacznie własnym interesem.

Teraz na przykład mamy do czynienia z gwałtownym spadkiem cen ropy naftowej, do którego przyczynili się saudyjscy nafciarze, chcący utopić w tanim surowcu łupkową konkurencję w Ameryce. Przy okazji dostało się innym, ale my, którzy własnych szybów nie mamy, cieszymy się, że baryłka kosztuje o połowę mniej niż przed rokiem. Co prawda obniżka cen paliw na stacjach nie jest już tak spektakularna, ale i tak różnicę da się odczuć. To z kolei skłania ludzi, żeby jeździli więcej – warsztatom przybędzie zatem klientów.

Saudyjskiemy królowi należą się więc wyrazy naszej wdzięczości.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Kasy w ofercie Inter Cars

O obowiązku wprowadzenia kas fiskalnych w warsztatach już pisaliśmy. Warto zatem wspomnieć, że Inter Cars nawiązał współpracę z największym polskim producentem tych urządzeń, uzyskując specjalne warunki ich zakupu i serwisu.

miniaturka

Q-Safe wchodzi na rynek

Nowy producent środków ochrony osobistej, firma Q-Safe, ogłosiła wejście na rynek europejski (w tym i do Polski) przy wsparciu sieci dystrybucji Brammer.

miniaturka

Wycieraczki skatalogowane

Firma DENSO opublikowała nowy katalog wycieraczek na rok 2015, w którym zawarto zaktualizowaną listę zastosowań wszystkich wycieraczek oferowanych przez firmę na rynku wtórnym.

miniaturka

Italcom nagrodzony

Firma Italcom, wyłączny dystrybutor specjalistycznego testera diagnostycznego G-scan, przeznaczonego do pojazdów azjatyckich, otrzymała tytuł międzynarodowego „Dystrybutora roku 2014”, który przyznawany jest corocznie przez producenta urządzenia, firmę GIT Korea.

miniaturka

Dwa kalendarze

Wśród firm, które wydają atrakcyjne graficznie kalendarze ścienne, znalazł się również Opoltrans, dystrybutor części przeznaczonych do pojazdów użytkowych. Do wyboru są aż dwa wydawnictwa.

Zostaw Komentarz