AD Polska i Fomar Friction

31 mar 2015

Firma AD Polska została wyłącznym dystrybutorem tarcz hamulcowych marki Fomar Friction do samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

Do niedawna tarcze hamulcowe oferowane pod marką Fomar Friction przeznaczone były wyłącznie do samochodów ciężarowych i autobusów. Od stycznia bieżącego roku ich gama powiększona jednak została również o tarcze do samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

Oferta tych elementów obejmuje już ponad 300 najbardziej popularnych referencji i jest sukcesywnie powiększana. Docelowo ma przekroczyć 1000 referencji, co zapewni około 90-procentowe pokrycie rynku. – Dążymy do takiego skompletowania oferty, aby do każdego kompletu klocków Fomar Friction można było dobrać tarczę hamulcową tej samej marki marki – mówi Radosław Wyciszkiewicz z firmy Fomar Friction. – A ponieważ wszystkie nasze produkty cechują się jakością porównywalną z jakością OE, zapewnia to wysokie parametry użytkowania.

Wyłącznym dystrybutorem tarcz hamulcowych marki Fomar Friction do samochodów osobowych i lekkich dostawczych została firma AD Polska. – Jesteśmy dumni z tego, że firma Fomar Friction obdarzyła nas zaufaniem powierzając nam wyłączność na dystrybucję nowej linii tarcz hamulcowych – mówi Dawid Cieśla, dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie AD Polska. – Tarcze trafią do warsztatów i sklepów poprzez nasze dotychczasowe kanały dystrybucji.

Zostaw Komentarz