Akumulator.pl w nowej odsłonie

25 cze 2019

Zmodyfikowany został portal akumulator.pl. Najważniejszą, z punktu widzenia użytkowników, różnicą jest odświeżenie szaty graficznej oraz wdrożenie nowej wersji wyszukiwarki akumulatorów. Portal został też rozszerzony o strefę B2B, dostępną po zalogowaniu.

Nowe funkcjonalności portalu akumulator.pl umożliwiają dobór baterii nie tylko do samochodów osobowych, ale także – co jest nowością – do motocykli, skuterów, pojazdów rekreacyjnych i sportowych. Uwzględniają ponadto wymagania pojazdów z systemem Start-Stop.

Istotnym zmianom poddana została także wyszukiwarka rekomendowanych punktów sprzedaży. Obecnie zapewnia lepsze możliwości przeszukiwania bazy pod kątem lokalizacji sklepu.

Najbardziej widoczną zmianą jest jednak nowa szata graficzna. – akumulator.pl stał się bardziej nowoczesny i przyjazny użytkownikom. Dostarcza ponadto solidną dawkę informacji, m.in. sezonowe porady dla kierowców, porady dotyczące użytkowania pojazdów i akumulatorów, nowinki ze świata motoryzacji, informacje dotyczące obsługi pojazdów, ruchu drogowego, przepisów, opisy technologii akumulatorowych.

Nadal można także wysyłać do eksperta pytania dotyczące akumulatorów: wymagań technicznych, bezpiecznego użytkowania, itp.

Nowa szata graficzna i ulepszone funkcjonalności portalu akumulator.pl to nie tylko kolejny ukłon w stronę użytkowników i ich rosnących potrzeb, ale także efekt doświadczenia, które Exide, jako wydawca portalu, zbierał od początku jego istnienia, czyli od 2007 roku. Uzyskana wiedza pozwoliła nam na zbudowanie nowej odsłony portalu – bardziej przyjaznej użytkownikom, a przede wszystkim dostarczającej praktycznych informacji. Zleżało nam na optymalizacji naszych wyszukiwarek, dzięki czemu dziś dobór akumulatorów marek Centra i Exide jest możliwy nie tylko do samochodów osobowych, ale też do motocykli oraz pojazdów sportowych i rekreacyjnych. Bardzo ważną zmianą jest wprowadzenie strefy profesjonalisty, dostępnej po zalogowaniu się do panelu B2B”– mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

Portal akumulator.pl powstał w 2007 roku, do tej pory skorzystało z niego kilka milionów użytkowników.

Zostaw Komentarz