Bosch Service ze Złotym Laurem Klienta

14 maj 2014

AA10b-05.14Marka Bosch Service zajęła I miejsce w ogólnopolskim plebiscycie popularności marek w kategorii serwisy samochodowe.

W plebiscycie klienci mogli oddawać głosy na 8 podmiotów w kategorii serwisy samochodowe, odpowiadając na pytanie „Które z sieciowych serwisów samochodowych uważasz za najlepsze i polecałbyś znajomym?”. Bosch Service zdobył 42% wszystkich oddanych głosów i zajął pierwsze miejsce w rankingu. Marka została uhonorowana złotym godłem ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2014.

Sieć Bosch Service skupia w swoich ramach zarówno warsztaty kompleksowo obsługujące pojazdy wszystkich marek – pod nazwą Bosch Car Service, jak też serwisy specjalistyczne – pod nazwą Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Centrum.
Bosch Car Service oferuje kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw mechanicznych. W każdej stacji Bosch Car Service dostępna jest też szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch.AA10a-05.14

Zostaw Komentarz