COMMA szkoli online

26 sie 2013

Firma Comma, produkująca m.in. oleje samochodowe, poinformowała o uruchomieniu internetowego programu szkoleniowego, dzięki któremu jej dystrybutorzy i ich klienci mogą poszerzyć swą wiedzę na temat branży olejowej i wytwarzanych przez nią produktów.

Jako pierwszy udostępniony został moduł poświęcony olejom silnikowym do samochodów osobowych, sukcesywnie mają pojawiać się kolejne dotyczące innych olejów a także płynów wykorzystywanych w pojazdach. Każdy zawierać będzie istotne informacje o konkretnych produktach (a wiec w przypadku olejów takie jak lepkość i specyfikacje jakościowe) oraz informacje ogólne dotyczące konstrukcji silników oraz przepisów środowiskowych. Wszystkie będą dostępne w następujących wersjach językowych: holenderskiej, angielskiej, norweskiej, polskiej, rumuńskiej, rosyjskiej oraz tureckiej.

Przyswojenie informacji z jednego modułu nie powinno zająć dłużej niż 20 minut Do danego szkolenia można powracać i realizować je tyle razy, ile ma się ochotę.

Mike Bewsey, rzecznik firmy Comma, wyjaśnia: „Chcemy zapewnić dystrybutorom i pracownikom warsztatów użyteczne materiały, które pomogą im w udzielaniu klientom fachowych i niezawodnych porad, poszerzeniu ich własnej wiedzy dotyczącej branży oraz oferowaniu jak najwyższej jakości usług”.

——

Firma Comma, założona w 1965 roku jako prywatne przedsiębiorstwo komponujące oleje, w 2012 roku stała się oddziałem operacyjnym i spółką zależną firmy Cosan S.A. z siedzibą w São Paulo. Wytwarza szeroki asortyment olejów, smarów i płynów do pojazdów osobowych, lekkich pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych. Jej produkty są  oferowane na ponad 40 rynkach na całym świecie.

Zostaw Komentarz