DENSO poszerza katalog sond lambda

01 paź 2019

DENSO rozszerzyło ofertę części do systemów sterowania silnikiem (EMS) o 10 nowych sond lambda, które mają łącznie 127 zastosowań i zastępują 46 numerów części OE.

Nowe sondy lambda, które pojawiły się ofercie DENSO mają zastosowanie w 900 tys. samochodów, między innymi w pojazdach marek Ford, Honda, Nissan, Opel i Subaru. Informacje o sondach tych są już dostępne w e-katalogu DENSO i katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania ujęto w poniższej tabeli.

Zaawansowane technologicznie sondy lambda DENSO pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie.

DENSO oferuje na rynku wtórnym zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem) jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (przeznaczone do silników zasilanych mieszankami ubogimi).

 

 

 

Zostaw Komentarz