Mechanik Roku z Nowego Targu

26 lis 2014

Rozstrzygnięty został konkurs Mechanik Roku zorganizowany przez firmę Fota przy wsparciu marek Bosch, Castrol, ATE, Febi, KAGER, Philips Raicam, SKF, Artgum, PDtools, ItalEQUIP, Hella, Magneti Marelli i Italcom.

 W tegorocznej, 12. z kolei, edycji konkursu Mechanik Roku rywalizowało prawie 2000 uczestników. Do półfinału zakwalifikowało się 58, zaś do ścisłego finału trafiło pięciu,  a mianowicie Ryszard Ćwiertnia z Sułkowic, Paweł Smoliński ze Szczecina, Damian Sobisz z Gdańska, Mariusz Ostrowski z Bydgoszczy oraz Mariusz Szewczyk z Nowego Targu. W końcowej rozgrywce najlepszy okazał się Mariusz Szewczyk, i to do niego trafił Volkswagenem Polo, który był główną nagrodą w konkursie. Pojazdowi towarzyszył sprzęt warsztatowy, tak więc łączna wartość nagród zdobywcy tytułu Mechanika Roku wyniosła niemal 160 tysięcy złotych.

MR 2014 26Dwa ostatnie etapy konkursu przeprowadzone zostały w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Wśród atrakcji im towarzyszących znalazły się między innymi Rajd Off Road na orientację, występ Kabaretu Chatelet oraz koncert Doroty  Rabczewskiej – Dody.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie  www.mechanikroku.fota.pl oraz na jego facebookowym profilu www.facebook.com/KonkursMechanikRoku.

Zostaw Komentarz