Myjnie wracają do Frankfurtu

07 maj 2014

ServiceStationCarWash25_JBBranża myjni samochodowych powraca na targi Automechanika 2014. Europejskie Stowarzyszenie Producentów Myjni Samochodowych planuje kilkudniowe seminarium przeznaczone dla użytkowników urządzeń myjących.

Branża myjni ponownie spotka się na targach motoryzacyjnych Automechanika 2014, które odbędą się w dniach 16–20 września 2014 roku we Frankfurcie. Do tej pory zarezerwowano już 96 procent powierzchni wystawienniczej. Swój udział potwierdzili kluczowi gracze rynku urządzeń i produktów do mycia oraz pielęgnacji aut, w tym m.in. Alfred Kärcher Vertriebs-GmbH, Otto Christ AG oraz WashTec Cleaning Technology GmbH. Po raz pierwszy na targach pojawią się takie firmy, jak KKE Wash Systems z Indii oraz Ergox i Mauqouy Token Company z Belgii.

Stefan Schwarzer, dyrektor sprzedaży w Otto Christ AG, Wash Systems, wyjaśnił w taki oto sposób obecność swojej firmy na targach: „Otto Christ AG jako wiodący producent myjni samochodowych zwiększa swoje zaangażowanie w tegoroczne targi Automechanika. Jest to dla nas wiodąca, o zasięgu krajowym i międzynarodowym, impreza targowa dla branży Car Wash”. Otto Christ AG pokaże więc najnowsze i przyszłościowe rozwiązania techniczne w tej dziedzinie, jak również w pełni działające myjnie bramowe. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z całym spektrum urządzeń do mycia samochodów i z bliska zobaczyć ich pracę na żywo. Ponadto mogą liczyć na uzyskanie wielu cennych wskazówek, dotyczących skutecznego promowania usługi mycia samochodów, jak i zwiększania zwrotów z inwestycji.

Ralf Hoffmann z Classic Carwash w Güstrow docenia szeroką ofertę pokazywaną na targach Automechanika: „Atmosfera targowa jest wyjątkowa i daje mi okazję do zwrócenia uwagi na nowe trendy i przemiany zachodzące w tej branży. Ponadto Automechanika oferuje doskonałą platformę do wielu spotkań i rozmów, w jednym miejscu i czasie. Z przyjemnością poświęcę kilka dni na zwiedzenie terenów wystawowych”.

ServiceStationCarWash18_JBPowstałe w roku 2012 Europejskie Stowarzyszenie Producentów Myjni Samochodowych (EUnited Vehicle Cleaning) zaplanowało kilka jednodniowych seminariów dla użytkowników myjni. „Postrzegamy targi Automechanika jako płaszczyznę do wymiany informacji między producentami i użytkownikami myjni” – mówi dr Peter Hug, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia. W ramach bloku wykładów zatytułowanego „Czyszczenie pojazdu – efektywne i bezpieczne” są przewidziane takie tematy, jak „Oczyszczanie wody w urządzeniach do mycia pojazdów”, „Racjonalizacja zużycia wody – unijne regulacje dotyczące efektywności wykorzystania zasobów i ich wpływu na mycie pojazdów”, jak również „Zadowolenie klienta z usług mycia”, „Bezpieczeństwo przede wszystkim: jak zapobiegać wypadkom podczas pracy myjni” oraz „Myjnie samochodowe – porównanie usług mycia zimą i latem”. Wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język angielski i niemiecki.

Seminaria organizowane przez EUnited Vehicle Cleaning odbędą się w dodatkowym pawilonie ustawionym na otwartych terenach targowych. W sali będą zlokalizowane mniejsze stoiska, dające możliwość prezentacji małym firmom w bezpośrednim sąsiedztwie głównych graczy rynku.

Car Wash City znajdzie się w pobliżu hali nr 10, która w tym roku zaprezentuje się jako „hala tematyczna”. Użytkownicy myjni samochodowych i stacji paliw będą mogli zajrzeć w przyszłość i uzyskać informacje o różnych aspektach działalności, w tym o nowych formach zaopatrzenia w energię i o nowych rozwiązaniach infrastrukturalnych.

keyvisualTradycyjnie już Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce zaprasza wszystkich chętnych na wspólny wyjazd na Automechanikę.
Zapewniamy, przejazd lub przelot do Frankfurtu i z powrotem, noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Mercure ze śniadaniami, codzienne transfery, kartę wstępu na wszystkie dni targowe oraz katalog, opiekę pilota i ubezpieczenie.

Do 30 maja ceny promocyjne!

Oferta autokarowa w terminie 14 – 19 września 2014 r. obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach w cenie 1290 zł + VAT (cena standardowa 1590 zł + VAT)

Oferta samolotowa w terminie 16 – 18 września 2014 r. obejmująca 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach w cenie 2290 zł + VAT (cena standardowa 2590 zł + VAT)

Szczegóły ofert wyjazdowych na stronie internetowej:
http://www.targifrankfurt.pl/index.php?targ=183&&strona=wyjazd

Już wkrótce na stronie  przedstawicielstwa www.targifrankfurt.pl można
będzie kupić karty wstępu na targi w złotówkach.

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Mołdawska 7 lok. 141
02-127 Warszawa
e-mail: Info@poland.messefrankfurt.com
tel. +22 49 43 200

Zostaw Komentarz