Nadchodzą dni targowe

20 sie 2014

Info_Pras_Inter_Cars_14_TargiMożna już zacząć odliczać dni do 14 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. Impreza odbędzie się w dniach 5-7 września na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Nie będzie przesadą postawić tezę, że targi, które początkowo miały być  po prostu spotkaniem klientów i dostawców Inter Cars wyrosły z czasem na tak wielkie wydarzenie, że doczekały się pewnego rodzaju instytucjonalnej samodzielności. Jeśli więc należałoby wskazać miejsce, gdzie spotyka się polski aftermarket, z pewnością lotnisko na warszawskim Bemowie byłoby właściwym adresem.

Największe w regionie

Na gości czekać będzie 200 wystawców prezentujących rozbudowaną i bogatą ofertę części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatu, akcesoriów samochodowych, chemii warsztatowej, nowoczesnych rozwiązań w oprogramowaniu warsztatów, opon i asortymentu tuningowego. Oprócz tego obejrzeć będzie można motocykle marki Triumph i Ducati, akcesoria motocyklowe, a także zapoznać się z prezentacją prasy i portali branżowych. Można śmiało powiedzieć, że targi Inter Cars obejmują kompleksowo całą branżę części zamiennych i usług warsztatowych. To doskonała okazja by zapoznać się z nowościami produktowymi oraz technologicznymi. Ekspozycja, podobnie jak w poprzednich latach, zajmie ponad 35000 m² powierzchni. Targi Inter Cars są największą imprezą tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ciężka coraz cięższa

W tym roku goście mogą oczekiwać rozbudowanej Strefy Ciężkiej poświęconej rynkowi pojazdów użytkowych. Oferta części do ciężarówek w Inter Cars cały czas się rozwija, co znajdzie swoje odbicie w targowej ekspozycji. Odwiedzający strefę będą mogli zapoznać się z funkcjonalnością Działu Samochodów Ciężarowych Inter Cars i ofertą spółki Feber. Organizatorzy przygotowali również ekspozycję sieci serwisowej Q-Service Truck, w której nie zabraknie atrakcji, m.in symulatora jazdy ciężarówką. Targi upłyną również pod znakiem jubileuszy. W tych dniach firma Inter Cars obchodzić będzie 15-lecie istnienia sieci Q-Service Truck. Spółka Feber świętować zaś będzie 10 rocznicę rozpoczęcia działalności na rynku producentów pojazdów.

14 Targi IC logoGdzie i kiedy?

Lotnisko Bemowo – Warszawa, 5-7 września 2014

Godziny otwarcia:
  Piątek – Dzień dla mediów i profesjonalistów, 10:00-16:00
  Sobota i niedziela – 9:00-16:00

Zaproszenia dostępne w wakacyjnym wydaniu Wiadomości IC oraz w filiach Inter Cars SA na terenie całego kraju.

Szczegółowe informacje oraz aktualności znaleźć można na stronie www.targi.intercars.com.pl.

Zostaw Komentarz